Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Europejski Dzień Języków Obcych w „siódemce”


Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 7 świętujemy Europejski Dzień Języków Obcych. Aby dowiedzieć się więcej o językach, którymi posługują się Europejczycy uczniowie klas 4-8 przygotowali plakaty z ciekawostkami, informacjami, a nawet przykładowymi zwrotami w różnych językach. 

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Dzięki zaangażowaniu i pracowitości uczniów mogliśmy wymieniać się wiedzą i uczyć  od siebie nawzajem. Wszystkie prace bardzo nam się podobały. Zostały zaprezentowane w szkolnym holu, aby uczniowie innych klas mogli się z nimi zapoznać.  Poprzez organizowanie Europejskiego Dnia Języków Obcych  pokazaliśmy uczniom, że uczenie się języków innych ludzi pomaga nam się wzajemnie zrozumieć, przekroczyć różnice kulturowe oraz przy okazji dobrze się bawić.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x