Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaczipuj psa za darmo. Tylko do końca listopada


fot. pixabay

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Do 30 listopada 2019 r. mieszkańcy Mławy mogą przychodzić ze swoimi pupilami do dwóch gabinetów weterynaryjnych na terenie miasta na bezpłatne zabiegi czipowania psów. To bezbolesny i bardzo przydatny zabieg – zachęcamy do skorzystania!

Umowę na wykonywanie usługi czipowania psów z terenu Mławy miasto zawarło z Przychodnią Weterynaryjną M-WET Mariusz Tomasz Murawski przy ul. Rynkowej 18. Zabiegi są wykonywane pod tym adresem, a także w Gabinecie Weterynaryjnym CHIRON Filip Pawłowski przy ul. Długiej 20 lok. 9, do 30 października 2019 r. lub do wyczerpania kwoty, którą miasto przeznaczyło na ten cel – 5 000,00 zł brutto (jeden zabieg kosztuje 24,84 zł brutto). W tym roku zabiegi czipowania psów wykonywano także podczas happeningu edukacyjno-integracyjnego „Po ludzku o psich sprawach” w sobotę 31 sierpnia w parku miejskim. Łącznie w ramach bieżącej umowy z Przychodnią Weterynaryjną M-WET zaczipowano już 11 psów.

Zabieg wszczepienia psu pod skórę czipu wielkości ziarenka ryżu jest zupełnie bezbolesny. Miniaturowy układ scalony ułatwia identyfikację czworonoga, gdy się on zgubi lub zostanie skradziony. Jest także niezbędny, jeśli chcemy z naszym pupilem wyjechać za granicę, np. do kraju Unii Europejskiej. Czip warunkuje uzyskanie paszportu dla naszego zwierzęcia, a bez tego dokumentu podróż nie dojdzie do skutku.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
endriuu_d
endriuu_d
1 rok temu

A co z kotami?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x