Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowoczesne technologie w ZS 3


Od ubiegłego roku szkolnego w Zespole Szkół nr 3 w Mławie zachodzą poważne zmiany związane z wyposażeniem pracowni przedmiotowych, w szczególności matematycznych i elektronicznych. Zmodernizowano dwie pracownie elektroniczne i wyposażono je w nowoczesny sprzęt, dzięki współpracy z partnerami szkoły: Stowarzyszeniem Koreańskich Pracodawców w Mławie (Korean Enterprise Association of Mlawa in Poland) oraz LG Electronics.


Nauczyciele matematyki i przedmiotów elektronicznych prowadzą zajęcia z wykorzystaniem tablic multimedialnych, realizując nowoczesne koncepcje nauczania tych przedmiotów. Ponadto szkoła w tym roku szkolnym otrzymała 3 telewizory, które zostaną wykorzystane do wewnątrzszkolnego systemu komunikacji poza zajęciami dydaktycznymi. Z roku na rok w Zespole Szkół nr 3 podnoszona jest jakość kształcenia w zawodzie technik elektronik- specjalność multimedia.

autor i fot.: ZS nr 3

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
franciszek
franciszek
2 lata temu

nazywam się Leonardo da Vinci 2.0… urodziłem się w muławie jednakże jestem Dojcz podobnie jak Kopernik Mikołaj i Marysia Skłodowska jako obywatel Francy ! te obydwie Nagrody Nobla otrzymała była… Zastanawiam się nad utworzeniem Fundacji Perpetuum Mobile ito jest to czego Nagroda Nobla nie przewiduje wobec czego zastanawiam się może do muławy powrócę jako obywatel niemiecki już prosto z Monachium na ten przykład… raczej nowe całe mniasto tutaj gdzie powstanie z londowiskiem dla wszystkiego co latające no i jak już mata kontakty ze Światem cywilizowanem to byśta podpowiedziały aby z tej Luny cuś zacięło wreście mrygać do tyj Ziemly… bo na ten przykład sąsiedzi czy rodacy od Kima… to one powinny uwidzieć cuś czego Kim by nie mógł zabronić oglądać im…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x