Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Policja poszukuje zaginionego 17-letniego Marcina i 16-letniej Marty


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują zaginionego 17-letniego Marcina Dryja oraz 16-letniej Marty Czarneckiej, którzy przebywali dotychczas  w placówce opiekuńczo- wychowawczej w Płońsku.


Chłopak 22 lipca br. samowolnie oddalił się z terenu placówki i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z opiekunami. To jego kolejna ucieczka.

17-letni Marcin ma 185 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie blond włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarny t-shirt, szare dresowe spodnie i czarne sportowe buty.

16-letnia Marta zaginęła 29 sierpnia br. Nie wróciła do placówki o wyznaczonej porze. Wychowawcy pozostawiła tylko krótką informację i więcej nie nawiązywała ze swoimi opiekunami kontaktu. Jest to już jej kolejna ucieczka.

Zaginiona ma ok. 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma czarne włosy  i niebieskie oczy. W momencie opuszczenia miejsca zamieszkania ubrana była w krótkie spodenki jeansowe, białą bluzkę na krótki rękaw i czarne trampki. Miała przy sobie małą, czarną torebkę.

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku prosi osoby i instytucje posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych: Marcina Dyja i Marty Czarneckiej o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku 23 662 15 00 lub 662 15 50
2. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

 źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Adam W.
Gość
Adam W.

Białą bluzkę na krótki rękaw czy białą bluzkę z krótkim rękawem ? Jak jest po polsku ?