Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tabun koni na Dworcowej! [zobacz film]


To niecodzienny widok. Tabun koni biegnący całą ulicą Dworcową na Wólce! Zwierzęta nie wyglądały na bardzo spłoszone, ale raczej zadowolone z siebie i chwili wolności po porzuceniu zagrody.


Niektórych kierowców konie biegnące luzem ulicą przeznaczoną dla koni mechanicznych dziwiły, niektórych ubawiły, niektórych zirytowały. Jeden z naszych czytelników uwiecznił wczoraj po południu tę niezwykłą eskapadę. Koniecznie obejrzyj!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x