Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki z „jedynki” obchodziły Święto Patronki


Tradycją Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 jest uroczyste obchodzenie rocznicy nadania imienia Marii Konopnickiej. Z tej okazji 9 września 2019 r. Pani Dyrektor i wszystkie grupy przedszkolne spotkały się pod tablicą Patronki – Marii Konopnickiej.


Wysłuchały wierszy i piosenek w wykonaniu grupy IV „Koszałka Opałka”, grupy VI „Żabki” i grupy VII „Orzeszki”, odśpiewały Hymn Przedszkola, a na koniec delegacja złożyła kwiaty dla Marii Konopnickiej. Na zakończenie uroczystości Dyrektor ZPO1 pani Janina Lampkowska złożyła wszystkim przedszkolakom życzenia oraz wręczyła upominki. Uroczystość przygotowały panie: Jolanta Przywitowska,  Małgorzata Bąk i Paulina Langowska.

autor i fot. SP 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x