Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marek Kiełbiński Czas na posła z Mławy 13 października głosuj na 13
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Prokuratura potwierdza śmiertelne postrzelenie się policjanta


fot. ilustracyjne

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Mławska prokuratura potwierdziła wczorajsze nieoficjalne informacje o śmiertelnym postrzeleniu się policjanta z KPP Mława. Do tragedii doszło wczoraj (8 września) w Dębsku, około godziny 19:30. Strzał w okolice głowy nastąpił z broni służbowej funkcjonariusza.

– Z uwagi na dobro rodziny i charakter sprawy, prokuratura nie udziela bardziej szczegółowych informacji. Mogę dodać jedynie, że przeprowadzona zostanie jeszcze sekcja zwłok – informuje zastępca Prokuratora Rejonowego Marek Łasicki.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]