Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prokuratura potwierdza śmiertelne postrzelenie się policjanta


fot. ilustracyjne


Mławska prokuratura potwierdziła wczorajsze nieoficjalne informacje o śmiertelnym postrzeleniu się policjanta z KPP Mława. Do tragedii doszło wczoraj (8 września) w Dębsku, około godziny 19:30. Strzał w okolice głowy nastąpił z broni służbowej funkcjonariusza.

– Z uwagi na dobro rodziny i charakter sprawy, prokuratura nie udziela bardziej szczegółowych informacji. Mogę dodać jedynie, że przeprowadzona zostanie jeszcze sekcja zwłok – informuje zastępca Prokuratora Rejonowego Marek Łasicki.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]