Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wandale przeszli Aleją Św. Wojciecha


Wygięty znak drogowy, porzucane puszki po piwie oraz połamane paliki wokół zasadzonych drzew – to szkody, jakie zostały wyrządzone przez nieznanych sprawców na pasie zieleni będącym częścią oddanej rok temu do użytku Alei Świętego Wojciecha.


Atakiem wandali padły drewniane paliki, mające za zadanie ochronę posadzonych drzew. Wokół nich znaleźć można opróżnione puszki po piwie. Uszkodzony został również znak drogowy D-6, który został wygięty i pochylony nad jezdnią.

Jeżeli będą Państwo świadkami podobnych uszkodzeń mienia publicznego, prosimy o szybką reakcję i kontakt ze Strażą Miejską. Fotografie szkód prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected].

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dres
Dres
2 lata temu

Niestety ale OKM od dawna schodzi na psy i zbierają się tam grupy ludzi na poziomie średnim i popularnie zwani dresiarze

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  Dres

Ci co wynajmują mieszkania faktycznie mogliby trochę bardziej prześwietlać swoich lokatorów.
Ponadto przydałoby się więcej patroli policyjnych, bo ostatnio trochę głośno na OKM, szczególnie wieczorami i nocami, zwłaszcza w weekendy, a ludzie winni spać, a nie szlajać się i wrzeszczeć. Na tyłach Biedronki na OKM też zbiera się jakiś element i chla na schodkach.

Pola
Pola
2 lata temu

pisać na maila??? chyba żeby podjechać po 2 dniach jak już będzie po wszystkim. A dlaczego nie numer telefonu aby szybko zadziałać?

kiki
kiki
2 lata temu

a gdzie policja i straż miejska. My mamy pilnować i jeszcze donosić

mławianka
mławianka
2 lata temu
Reply to  kiki

Tak, na tym to polega. Każdy, kto widzi wandala winien reagować.
Ani policjant, a strażnik miejski nie będzie stał na każdym rogu, ani za każdym chodził, bo jest ich po prostu za mało, a wandalowi wystarczy krótka chwila żeby coś zniszczyć.
Policja i SM to nie to samo co Anioł Stróż.
Ten adres mailowy do SM to chyba jakiś okrutny żart.
SM tak bardzo się ceni, że telefonu nie podaję tylko adres poczty elektronicznej? – śmiech na sali.
Zlikwidować tych nierobów najwyższy czas!!!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x