Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

10 banerów przy chodniku. Nowa wystawa na Wyspiańskiego tylko przez tydzień


Od soboty 31 sierpnia można oglądać nową wystawę ”4.oo Wisła ruszyła” Wrzesień 1939 w powiecie mławskim, wyeksponowaną przy chodniku, na ogrodzeniu I LO w Mławie. W tym miejscu oglądać ją będzie można tylko przez najbliższy tydzień.


Otwarcie wystawy odbyło się w niedzielę 1 września, tuż po uroczystościach w Uniszkach Zawadzkich. Wystawę przygotowała  grupa Mława- miasto zabytkowe we współpracy z samorządem  Powiatu Mławskiego i ma ona charakter objazdowy. W Mławie będzie dostępna przez najbliższy tydzień, potem trafi do Wieczfni Kościelnej.  Następnie zostanie przewieziona do poszczególnych gmin. Szczegółowy harmonogram wystawy będzie dostępny na stronie internetowej Powiatu Mławskiego oraz Grupy Nieformalnej Mława Miasto Zabytkowe.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x