Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławski szpital dostanie nową karetkę


To bardzo dobra nowina dla mławskiego szpitala, który pilnie potrzebuje nowych karetek ratunkowych. Jest decyzja o przyznaniu środków na zakup jednego nowego pojazdu, który sfinansuje ministerstwo zdrowia. W najbliższych dniach ma być podpisana stosowna umowa.


Pozyskanie dodatkowych środków – a mowa tu o kwocie ok. 400 tys. zł, to efekt starań dyrekcji szpitala, która wystąpiła z wnioskiem do ministerstwa.

Jak wyjaśnia dyrektor mławskiego szpitala Waldemar Rybak, równolegle prowadzone są – przy wsparciu poseł Anny Cicholskiej – starania o pozyskanie środków na dwie kolejne karetki. Z taboru, którym dysponuje mławski SP ZOZ przynajmniej dwa pojazdy są już bardzo mocno wyeksploatowane i  wymagają pilnej wymiany.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pola
Pola
3 lata temu

Brawo. Mława potrzebuje WSZYSTKIEGO co się wiąże z opieką nad pacjentami.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x