Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Mławski szpital dostanie nową karetkę


To bardzo dobra nowina dla mławskiego szpitala, który pilnie potrzebuje nowych karetek ratunkowych. Jest decyzja o przyznaniu środków na zakup jednego nowego pojazdu, który sfinansuje ministerstwo zdrowia. W najbliższych dniach ma być podpisana stosowna umowa.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Pozyskanie dodatkowych środków – a mowa tu o kwocie ok. 400 tys. zł, to efekt starań dyrekcji szpitala, która wystąpiła z wnioskiem do ministerstwa.

Jak wyjaśnia dyrektor mławskiego szpitala Waldemar Rybak, równolegle prowadzone są – przy wsparciu poseł Anny Cicholskiej – starania o pozyskanie środków na dwie kolejne karetki. Z taboru, którym dysponuje mławski SP ZOZ przynajmniej dwa pojazdy są już bardzo mocno wyeksploatowane i  wymagają pilnej wymiany.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Pola
Gość
Pola

Brawo. Mława potrzebuje WSZYSTKIEGO co się wiąże z opieką nad pacjentami.