Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Uwięziony w barierze koziołek. Pomogli strażacy


Jednocześnie pecha i szczęście  miał młody koziołek, który przebiegał dziś rano przez ulicę Szreńską od strony Podmiejskiej. Chcąc przeciąć jezdnię wpadł w nowe bariery ochronne wzdłuż nowego chodnika na tej ulicy.


Nie udało mu się przez gęste szczeble przecisnąć i uwiązł zadem zakleszczony w barierze.  Na szczęście przerażone i miotające się w pułapce zwierzę zauważył jeden z mławskich kierowców, który nie przejechał obojętnie. Wezwał na pomoc strażaków. Ci sprawnie i szybko użyli sprzętu hydraulicznego, rozgięli nieco szczeble bariery i wkrótce nieostrożny koziołek znów cieszył się wolnością.

JK

Zobacz także…

Wojnówka. Strażacy uratowali koziołka, który wpadł do studni [zobacz foto i film]

Zawady. Krowa wpadła do szamba, uratowali ją strażacy

Nietypowa akcja straży. Zdejmowali krowę z dachu

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
miki
Gość
miki

a ja ostatnio zgarnąłem koziołka za ogródkami działkowymi na szreńskiej i 8 tyś w plecy za naprawę auta

Mławiak
Gość
Mławiak

A mówią że jak głowa przejdzie to i dupa też… 😉

Janek
Gość
Janek

Kto teraz naprawi nową uszkodzoną bariere?

Piotr
Gość
Piotr

Ty ja napraw jak Ci jej tak szkoda