Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Do 10 sierpnia nad Mławą krążyć będzie śmigłowiec


fot. ilustracyjne


Do 10 sierpnia 2019 r. nad Mławą może się pojawiać budzący zainteresowanie mieszkańców śmigłowiec. Spokojnie – to tylko loty mające na celu dokonanie inspekcji linii energetycznych z powietrza.

O zgodę na loty śmigłowca w obrębie granic administracyjnych Mławy zwróciła się do burmistrza miasta firma Helipoland. Zgoda została udzielona w trybie określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 5 marca 2019 r. w sprawie zakazów lub ograniczeń lotów na czas dłuższy niż 3 miesiące. Loty będą się odbywać śmigłowcem typu Robinson R44.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x