Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Do 10 sierpnia nad Mławą krążyć będzie śmigłowiec


fot. ilustracyjne


Do 10 sierpnia 2019 r. nad Mławą może się pojawiać budzący zainteresowanie mieszkańców śmigłowiec. Spokojnie – to tylko loty mające na celu dokonanie inspekcji linii energetycznych z powietrza.

O zgodę na loty śmigłowca w obrębie granic administracyjnych Mławy zwróciła się do burmistrza miasta firma Helipoland. Zgoda została udzielona w trybie określonym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z 5 marca 2019 r. w sprawie zakazów lub ograniczeń lotów na czas dłuższy niż 3 miesiące. Loty będą się odbywać śmigłowcem typu Robinson R44.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x