Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława: Skąd i kiedy odbierzemy odpady?


fot. Pixabay


Na stronie urzędu miasta został opublikowany harmonogram odbioru śmieci zmieszanych i segregowanych w drugim półroczu 2019 roku (zobacz TUTAJ), a także informacja o odbiorze odpadów wielkogabarytowych, np. starych szafek, kanap, dywanów i innych niepotrzebnych, dużych rzeczy. Zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do 29 tego miesiąca, zgodnie z zamieszczoną rozpiską (sprawdź TUTAJ).

 

źródło: Urząd Miasta Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x