Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Szreńsk. Ukradł portfel. Policja publikuje wizerunek sprawcy


Trwają czynności policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie dotyczące kradzieży portfela z zawartością. Do zdarzenia doszło 17 czerwca br. w Szreńsku ul. Żuromińska w pomieszczeniu piekarni. Policja publikuje wizerunek sprawcy.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło 17 czerwca, w pomieszczeniu piekarni w Szreńsku, na ul. Żuromińskiej. Sprawca kradzieży wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, dokonał kradzieży pieniędzy.
Policja apeluje do osób, które rozpoznają osobę ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 72 57 lub bezpłatny 112.

st. tech. Anna Płoska-Mańko/KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
kat
Gość
kat

Mordę widać.Złapać i do lochu .

EMIR
Gość
EMIR

obciąć ęce które kradną.A ZA GWAŁT PRZYRODZENIE TYLKO TORBĘ ZOSTAWIĆ ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ.