Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Wróblewo. Klapy wentylatora uszkodziły pracownikowi dłoń


fot. ilustracyjne pixabay

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Do wypadku doszło w minioną sobotę w jednym z zakładów we Wróblewie (gm. Radzanów). Jak podaje mławska policja, 55-letni mężczyzna, mieszkaniec pow. żuromińskiego, wykonując czynności służbowe uległ wypadkowi powodującemu uszczerbek na zdrowiu.  Poszkodowany oparł dłoń o klapy wentylatora, które uległy automatycznemu zamknięciu. W wyniku zaistniałego zdarzenia mężczyzna doznał urazu palców lewej ręki i został przewieziony do SP ZOZ Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Halina
Gość
Halina

A jaki jest zakład we wróblewie?

Karina
Gość
Karina

Ferma drobiu bardzo duża zresztą…