Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wróblewo. Klapy wentylatora uszkodziły pracownikowi dłoń


fot. ilustracyjne pixabay

Do wypadku doszło w minioną sobotę w jednym z zakładów we Wróblewie (gm. Radzanów). Jak podaje mławska policja, 55-letni mężczyzna, mieszkaniec pow. żuromińskiego, wykonując czynności służbowe uległ wypadkowi powodującemu uszczerbek na zdrowiu.  Poszkodowany oparł dłoń o klapy wentylatora, które uległy automatycznemu zamknięciu. W wyniku zaistniałego zdarzenia mężczyzna doznał urazu palców lewej ręki i został przewieziony do SP ZOZ Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Halina
Gość
Halina

A jaki jest zakład we wróblewie?

Karina
Gość
Karina

Ferma drobiu bardzo duża zresztą…