Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uszkodzony Passat na Nowowiejskiego i Mazda koło „Łysej Góry”


W minioną sobotę, 20-letni mieszkaniec Mławy, uszkodził pojazd marki VW Passat poprzez wybicie szyby w tylnych drzwiach pojazdu i uszkodzenie powłoki lakierniczej. Do zdarzenia doszło w Mławie na ulicy Abpa Nowowiejskiego. Straty poniesione w wyniku zdarzenia oszacowano na ponad 700 zł. 

W niedzielę w okolicach ulicy Marszałkowskiej (w rejonie „Łysej Góry”) nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą oraz zewnętrzne lusterko pojazd marki Mazda 6. Straty poniesione w wyniku zdarzenia oszacowano na kwotę ponad 2 tys. zł.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
GARSIJA
Gość
GARSIJA

ALBO Zorro albo podglądacz Erosoman.

genek
Gość
genek

posiadacze pojazdów rozpychają się i do muławy zawitała cywilizacja skoro policja nie chroni pieszych na chodnikach to suweren of coooz wierzacy jeest zwłaszcza w prawoi sprawiedliwość społeczną czego wyrazem jest wsparcie USTAWA obowiązująca już od 01 Styczeń 2019 o rozszerzonej obronie koniecznej – to jest od naszego Prezydenta RP abyśmy wreszcie sami mogli się zacząć bronić skoro policja jest niewydolna od zawsze podobnie jak drogowcy przed każdą Zimą zapewniają nas jak sa do niej świetnie przygotowani…