Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Rodziny w SP nr 2


W piątek 24 maja przedszkolaki z grupy 0c zaprosiły swoich rodziców na występ przygotowany z okazji Dnia Rodziny. Piękni ubrani, z wypiekami na twarzy wyrecytowali i wyśpiewali najpiękniejsze uczucia do swoich rodziców. Mamusie i tatusiowie wyraźnie wzruszeni, nie kryli łezki w oku.

Na koniec programu artystycznego dzieci wręczył swoim rodzicom prezenty wraz z życzeniami.

Tego dnia panie Olga Meredyk i Katarzyna Duszeńko zorganizowały również zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć były Zabawy z mamą i tatą. Dzieciaczki z radością i zaangażowaniem demonstrowały rodzicom, czego nauczyły się od września w przedszkolu. Liczyły, dzieliły na sylaby, wymieniały dni tygodnia. Nie zabrakło również wspólnych zabaw  z rodzicami.

Na zakończenie rodzice i dzieci usiedli do wspólnego poczęstunku i tu też czekała na nich niespodzianka: tort bezowy z truskawkami przygotowany przez jedną z mam.

autor i fot.: SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Mama
Gość
Mama

W 0b również był dzień rodziny…o też było wzruszające i sympatycznie

Mama
Gość
Mama

W 0b również był dzien rodziny…