Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykła interwencja strażaków. Jeż zakleszczył się w bramie


fot. ilustracyjne/pixabay


Strażacy dość często wzywani są do niezwykłych interwencji.  Tym razem ci żuromińscy mieli do czynienia z akcją ratunkową, w której głównym bohaterem był jeż.

Ten budzący sympatię, ale kolczasty i kłujący osobnik przeciskając się przez bramę wjazdową w ogrodzeniu jednej z posesji na ulicy Mazowieckiej w Żurominie niefortunnie się zakleszczył i nie mógł się uwolnić.  

Do akcji przystąpił zastęp JRG Żuromin. Zgodnie z zaleceniami Powiatowego Lekarza Weterynarii, który uczulił strażaków, że jeż może być nosicielem wścieklizny co uwalniając delikwenta zachowali szczególną ostrożność. Musieli jednak w celu uwolnienia jeża użyć hydraulicznego rozpieraka, by rozgiąć metalowy pręty bramy. Uwolniony jeż trafił w ręce Straży Miejskiej w Żurominie.

źródło: PSP Żuromin/oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x