Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielkie sprzątanie nad Zalewem Ruda


Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Mławie jak co roku organizuje sprzątnie linii brzegowej Zalewu Ruda. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w tej akcji.


Sprzątanie Zalewu Ruda odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia. Zbiórka planowana jest na godzinę 11:00 przy kąpielisku. Uczestnicy będą mieli zapewnione jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci. Po sprzątaniu wszyscy są zaproszeni na ciepły posiłek. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

źródło: PZW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x