Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poszukiwany listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie w dniu 29 marca 2019 roku,w celu zatrzymania:

Krzysztofa PRZYBYSZEWSKIEGO, s. Jana

  1. 17.02.1990 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Radzanów, pow. mławski

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, Prokuraturą lub Sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 k.k.). Ponadto, zgodnie z artykułem 280 § 2 k.p.k., osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 112 lub 23/654 72 00.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Gosć1
Gość
Gosć1

Oszust ,niszczył ludziom życia ,

Ktoś
Gość
Ktoś

Co to za miglanc

Heard
Gość
Heard

Ktoś wie co on zrobil?

Heard
Gość
Heard

KTos wie co on zrobil ?

anika
Gość
anika

No szok…! Znałam kolesia i wydawał się taki fajny.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A co co krzysiu zrobiles

Dabrowa
Gość
Dabrowa

Mam nadzieje Krzysiu ze będziesz sięgał często po mydło i ze tak się będą dojeżdżać ze pójdziesz na tygrysa i się wychusitasz

Nansn
Gość
Nansn

Co o on zrobił ?