Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Poszukiwany listem gończym


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie w dniu 29 marca 2019 roku,w celu zatrzymania:

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Krzysztofa PRZYBYSZEWSKIEGO, s. Jana

  1. 17.02.1990 r.

ostatnie miejsce zamieszkania: Radzanów, pow. mławski

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką Policji, Prokuraturą lub Sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 k.k.). Ponadto, zgodnie z artykułem 280 § 2 k.p.k., osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 112 lub 23/654 72 00.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Gosć1
Gość
Gosć1

Oszust ,niszczył ludziom życia ,

Ktoś
Gość
Ktoś

Co to za miglanc

Heard
Gość
Heard

Ktoś wie co on zrobil?

Heard
Gość
Heard

KTos wie co on zrobil ?

anika
Gość
anika

No szok…! Znałam kolesia i wydawał się taki fajny.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A co co krzysiu zrobiles

Dabrowa
Gość
Dabrowa

Mam nadzieje Krzysiu ze będziesz sięgał często po mydło i ze tak się będą dojeżdżać ze pójdziesz na tygrysa i się wychusitasz

Nansn
Gość
Nansn

Co o on zrobił ?