Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława: Zgubiono telefon marki huawei p20 lite – dla znalazcy nagroda – aktualizacja


W nocy z 20 na 21 kwietnia br. (z soboty na niedzielę) na ul. Podmiejskiej 9 (osiedle domów jednorodzinnych) zgubiono telefon marki huawei p20 lite.


Telefon ma pęknięty wyświetlacz, poza tym jest w 100% sprawny. Właścicielka szukając telefonu dzwoniła na niego. Odebrała pani, która potwierdziła fakt jego znalezienia, a z którą w chwili obecnej nie ma kontaktu.

Uprzejmie prosimy  znalazcę o kontakt z redakcją:

[email protected],tel. redakcyjny: 505 005 399

Dla znalazcy przewidziana jest nagroda w wysokości 100 zł.

AKTUALIZACJA 12.30

Telefon został odnaleziony. Dziękujemy za pomoc w udostępnianiu informacji!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]