Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Modernizacja rozdzielni, możliwe braki prądu


fot. ilustracyjne pixabay


Jak poinformował Energa-Operator SA Oddział w Płocku, Rejon Dystrybucji Mława – w okresie od 15 kwietnia do 30 sierpnia 2019 r. na terenie Mławy i okolicznych miejscowości może dochodzić do krótkotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej.

W tym czasie będą realizowane prace związane z wymianą rozdzielni średniego napięcia w GPZ Mława, w związku z czym niezbędne będzie odłączenie rezerwowego zasilania części urządzeń SN. „W przypadku awarii zasilania podstawowego, możliwe będą krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej, w obrębie miasta Mława oraz okolicznych miejscowości” – informuje Energa-Operator.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x