Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mrówka w nowej wiosennej odsłonie z jeszcze bogatszą ofertą


Doskonale znany wszystkim amatorom atrakcyjnych zakupów market budowlany PSB Mrówka zmienił oblicze. Na pewno każdego mile zaskoczy powiększoną powierzchnią sprzedaży, poszerzonym asortymentem i większą liczbą obsługi. Do niedzieli  (27-31.03), na klientów czeka niezwykła promocja. Za każde wydane 100 zł, otrzymasz bon na 10 zł na dalsze zakupy, a wartość bonu rośnie wraz z wydaną kwotą.


Wiosna to czas pozimowych napraw i remontów. Na półkach czeka więc cała gama żywych i trwałych kolorów farb i impregnatów. Z naszymi farbami drewno czy metal odzyskają swój pierwotny blask. Tylko z nami pięknie odnowisz swój dom na wiosnę. PBS Mrówka to jedyny taki kompleks w regionie, z którym można pobudować i całkowicie wyposażyć dom.

Tu w atrakcyjnych cenach czekają materiały budowlane, drzwi, podłogi, wyposażenie łazienek, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego, bogata oferta mebli ogrodowych czy elektronarzędzi.

Warto zajrzeć też do działu dekoracji wnętrz, gdzie kompetentna obsługa doradzi w wyborze akcesoriów i dodatków, by nasz dom stał się jeszcze piękniejszy.

Stale poszerzamy asortyment, a w naszej ofercie ciągle pojawiają się nowe produkty i nowe trendy.

Czekamy na Państwa codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 19.00, w soboty 8.00-17.00 i niedziele handlowe 10.00-15.00. Do dyspozycji klientów mamy duży, wygodny parking. W najbliższym sąsiedztwie funkcjonują sklepy branży budowlanej m.in. skład budowlany PSB Profi, salon łazienek Aura i Sklep Komfort.

Zapraszamy Państwa na zakupy i przypominamy, że najbliższa niedziela jest niedzielą handlową!

https://www.facebook.com/mrowka.mlawa/


Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]