Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Giną radia z samochodu


fot. ilustracyjne


W nocy z 25/26 marca br. w Mławie nieznany sprawca włamał się do samochodu osobowego marki Volkswagen, a następnie dokonał kradzieży radia samochodowego, oraz innych przedmiotów znajdujących się w pojeździe. Wartość utraconego mienia oszacowano na kwotę ponad 400 zł.

Również we wtorek – 26 marca, ok. godz. 12:00 nieznany sprawca włamał się do samochodu osobowego marki Seat a następnie dokonał kradzieży radia samochodowego. Wartość utraconego mienia oszacowano na kwotę ponad 100 zł. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x