Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z przesyłki wypadły pociski. Ewakuacja sortowni paczek


Pracownicy firmy przesyłkowej zostali ewakuowani po tym jak otrzymaliśmy zgłoszenie, że jedna z przesyłek zawiera pociski. W firmie przesyłkowej podczas sortowania paczek z jednej wypadły pociski. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji a pracownicy firmy zostali ewakuowani. 


Gdy na miejsce dotarli policyjni pirotechnicy, stwierdzili, że znalezione przedmioty to dwie pokryte korozją tzw. skorupy pocisków artyleryjskich bez zapalników, puste w środku. W kolejnej paczce od tego samego nadawcy znajdowała się pokryta korozją pusta łuska po pocisku artyleryjskim.
Regulamin firmy nie pozwala na przesyłanie tego typu przedmiotów a nadawca nadał jej jako metalowe rury. Przedmioty te nie stwarzały bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x