Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmiertelny wypadek na Marszałkowskiej. Aktualizacja


Na Marszałkowskiej doszło do zderzenia osobowego Opla Astra z samochodem ciężarowym. Zakleszczonego w osobówce kierowcę uwalniać musieli strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Niestety mężczyzna nie okazywał już czynności życiowych. Został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. Jeden pas ruchu na ulicy Marszałkowskiej jest wyłączony z ruchu, uwaga,na drodze jest bardzo ślisko! Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja i dwie karetki pogotowia.

Aktualizacja 25.02.2109

Kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo – 26 letni mieszkaniec pow. olsztyńskiego, na łuku oblodzonej nawierzchni asfaltowej wpadł w poślizg i zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Opel Astra. W skutek doznanych obrażeń 37 letni kierowca Opla – mieszkaniec pow. nidzickiego, poniósł śmierć na miejscu. Trwają czynności wyjaśniające policji.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

31
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Miło byłoby zobaczyć na ulicy Napoleońskiej patrol Ruchu Drogowego z radarem (nie Prewencji) w okolicy kościoła o 5 rano ( marzenie bo pracują od 6) oraz o godzinie 22 – 23 stojący np. na ulicy W. Rzymskiego (kolejne marzenie bo przecież pracują do 22). No chyba że statystyka ważniejsza.

Mławiak
Gość
Mławiak

Chcieliście lodowisko w Mławie, no to macie!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Wczoraj rano szedłem do pracy ul. Napoleońska. Jedno wielkie lodowisko. Samochody wyjeżdżając z posesji po wyjechaniu na asfalt nie mogły się. Rozpędzić. Ale kilka aut pomimo takiej aury przejechał obok mnie conajmniej 80. Fantazja Mlawskich kierowców jest imponująca. Brak odpowiedzialności również. Czekam tylko jak taki jeden z drugim zabije nie tylko siebie ale i jakiegoś pieszego idacego chodnikiem.

Szofer
Gość
Szofer

Jechałem o godz 23 to na drodze dosłownie ślizgawka, nic nie posypane.
Tylko czekać aż coś się wydarzy…

Obserwator
Gość
Obserwator

Wystarczy wcześniej wyjechać, a wszyscy szczęśliwie dotrą do celu… Niech spoczywa w pokoju.

ett
Gość
ett

przez 20 lat mieszkałem w górach w Polsce i na Słowacji i nikt tam nie odśnieża w Zimę i wypadków mało a tu we muławie waryjotów mnogo i muły same to i Służby i Urzędy Was wcale nie muszą słuchać – same przechodnie schodzą na jezdnię zaledwie 100 metrów od Komendy Policji muława… zamiast DZWONIĆ na Policję aby z chodnika święte krówska usuwały Służby za to odpowiedzialne a mnie pan dzielnicowy naciska ciągle abym zaprzestał informowania Policji o miejscach i sytuacjach niebezpiecznych dla obywateli a na Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa dar od Policji nie można szybko wysyłać zdjęć więc jest to… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Mława wogóle nie dba o stan dróg podczas zimy !!!!!

Mlawa
Gość
Mlawa

Do stanu dróg tylko pretensje do Pana K. No ewentualnie można pani rzecznik się spytać ale dla niej wszystko jest naprawiane i zadbane

Gość.
Gość
Gość.

Wyrazy współczucia dla bliskich.

Piotr
Gość
Piotr

Ludzie pare godzin po tragedni.Policja odblokowuje droge,drogabwyglada jak lodowisko i to na samym luku.Pare godzin temu zginął tam czlowieka wy dopuszczacie droge do uzytku ktora wyglada jak lodowisko.Chcecie kolejnej tragedi,kto odpowiada za stan tej drogi?

Loko
Gość
Loko

Tak się zastanawiam, czy Aleja Marszałkowska widnieje w rejestrze służb drogowych. Stan nawierzchni codziennie rano jest fatalny, nic nie posypane, tylko to co na kołach z 7 się „wniesie”. Przecież to jest główna arteria prowadząca do dzielnicy przemysłowej, ktoś powinien to wziąć pod uwagę!

Citizen
Gość
Citizen

Kto to zginął!??

Piotr
Gość
Piotr

Czlowiek?co Cie to obchodzi,sensacji szukasz!!!

Ktoś
Gość
Ktoś

Człowiek

Marcin
Gość
Marcin

Na drodze jest ślisko? To chyba czas najwyższy coś z tym (wymoderowano) zrobić!!! Droga ta jest droga dojezdna przez ludzi do pracy od godziny 5. Służby drogowe powinny już sypać od godziny 4,ale po co? Teraz jak ktoś zginął dopiero wzięli się za robotę. Jaki władca miasta takie służby.

Justyna
Gość
Justyna

Widziałam , jak sypali rano na Piłsudskiego.Ale na pewno trzeba zachować szczególnie ostrożność.

Janja
Gość
Janja

Na tej ulicy (wymoderowano) jak głupie, i mimo postawionego znaku o ograniczonej prędkość (wymoderowano). Postawić tam jakiś radar by mogli.Bo chociaż policja często patroluje to nici, zdarzą odjechać i warjat już jest.(wymoderowano) a przecież ludzkie tam chodzą.

Student
Gość
Student

Sugeruję najpierw nauczyć się poprawnie pisać a dopiero później brać się za pisanie komentarzy, w dodatku takich głupich

Mum
Gość
Mum

Co prawda w oczy koli ipewno sam tam rozwijaz prędkość

Student
Gość
Student

Można po polsku?

ChadaRIP
Gość
ChadaRIP

Przecież to parodia!!! Marszałkowska co zimę jest oblodzona i żadnych piaskarek !! Ktoś powinien za to odpowiedzieć !! Wyszły te wasze oszczędności, ze człowiek musiał zginąć !!!!

Gosia
Gość
Gosia

Zgadzam się z Rafałem, ani chodniki, ani ulice nie były dziś posypane.Szłam Wymyślinem- na chodnikach ślizgawka a przejeżdżające samochody hamowały z 5 metrów.A wczoraj gazeta ostrzegała,ze będzie śiizgawka.

Rozważny
Gość
Rozważny

To że nie sypane to fakt, ale zachowanie co niektórych kierowców też pozostawia wiele do życzenia ,bo zapomnieli chyba że jest jeszcze zima i warunki są nie sprzyjające. Jadąc dziś tamtędy kolo 10 rano tak się śpieszył że nie mógł się utrzymać na drodze,wychamował przed rondem w rowie.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Wiadomo kto zginął?

Edward
Gość
Edward

Podobno chłopak miał 32 lata.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

38 lat

Gość
Gość
Gość

Na wszystkich ulicach dziś jedno wielkie jajko tak ślisko rano było, że ciężko było hamować a nawet ruszyć z miejsca

Kamil
Gość
Kamil

To samo jak kolega wcześniej ESP szalało przy 50 km/h chwilę wcześniej sypali ale to była 11 godzina

Rafal
Gość
Rafal

Zarząd dróg powinien za to w sądzie odpowiadać jechałem tam 2 godziny temu było tak ślisko nic nieposypane że przed rondem jadąc 50 na godzinę miałem problem by się zatrzymać

Krystek
Gość
Krystek

Jeśli jeździsz to masz prawo jazdy i powinieneś znać przepisy, więc jeśli warunki atmosferyczne są nie sprzyjające to trzeba zwolnic i jechac 30 km/h. Nie rozumiem do czego Wy dążycie, wszystkich opłukać tu że nie posypane że jeszcze nie wiadomo co ale najpierw trzeba zacząć od siebie. Porosło społeczeństwo skargowe, jak coś się popsuje to najlepiej wyrzucić a nie naprawić. Zwykłe c.py z was.

Mieszko
Gość
Mieszko

Krystek popieram twoje słowa. Krytykują wszystkich wokół siebie,a nie wiedzo że popełnia sam błędy w poruszaniu się po drogach publicznych.A i stan wielu samochodów daje wiele do życzenia,zwłaszcza opony.