Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nielegalna kontrabanda na terenie gm. Dzierzgowo


W środę, ok. godz. 13:00, gm. Dzierzgowo, mławscy policjanci z referatu przestępczości gospodarczej i korupcji ujawnili nielegalną kontrabandę wartą ponad 19 tysięcy zł. 60 – letni mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy. Policjanci ujawnili ponad 17 tys. sztuk pojedynczych papierosów. Trwają czynności policji.

źródło: st. tech. Klaudia Struzik/KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Prawda
Gość
Prawda

Dziadek z papieroskami, babcia z jajkami, normalnie Sukces

Koląbo
Gość
Koląbo

Dopiero „trwają czynności policji” i może okaże się że to LEGALNA KONTRABANDA.