Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

28 lutego mija termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego z paliwa


Do 28 lutego w Urzędzie Miasta Mława rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej, nabytego między 1 sierpnia 2018 r. a 31 stycznia 2019 r.

Wniosek można pobrać z naszej strony internetowej (załącznik pod tekstem) lub odebrać z Wydziału Środowiska Urzędu Miasta Mława (pokój nr 17). Do wypełnionego wniosku należy dołączyć faktury VAT lub ich kopie stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r. Następnie komplet dokumentów przynosimy do Wydziału Środowiska, gdzie będą przyjmowane do końca lutego br. Decyzja jest wydawana w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku.

Faktury VAT za olej napędowy prosimy gromadzić przez cały rok – w miesiącu, w którym są przyjmowane wnioski, do ratusza zanosimy faktury za paliwo zakupione w ciągu sześciu miesięcy poprzedzających miesiąc składania wniosków.

źródło: UMM

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego tutaj.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x