Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już oficjalne. Włodzimierz Wojnarowski p.o dyrektora w Dąbku


Byłemu staroście a obecnemu radnemu powiatowemu Włodzimierzowi Wojnarowskiemu Zarząd Województwa Mazowieckiego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Krajowego Ośrodka Mieszkalno – Rehabilitacyjnego w Dąbku. Dziś nowemu dyrektorowi KOMR nominację wręczył dyrektor urzędu wojewódzkiego Waldemar Kuliński. Oficjalnie swoje stanowisko obejmie od 1 lutego br. Równocześnie na swoje poprzednie stanowisko zastępcy dyrektora wróci kierujący placówką od momentu odwołania poprzedniego dyrektora ośrodka Krzysztof Czubak.

Uchwałę o powierzeniu stanowiska p.o dyrektora KOMR podjął zarząd województwa 29 stycznia. Nowy dyrektor zostaje zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony.

W Mławie już w końcu grudnia ubiegłego roku nieoficjalnie wiadomo było, że taka nominacja nastąpi. Wówczas jednak Włodzimierz Wojnarowski w rozmowie z Codziennikiem Mławskim potwierdził jedynie, że przygląda się pracy ośrodka, za wcześnie jednak mówić o oficjalnych decyzjach.

Przypomnijmy, nowy p.o dyrektora KOMR w Dąbku ma za sobą długą karierę samorządową. Przez wiele lat był wójtem gminy Szreńsk, potem starostą mławskim, obecnie jest radnym powiatowym. W ubiegłym roku właśnie w starostwie przeszedł na emeryturę. Jest szefem powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Krajowy Ośrodek Mieszkalno – Rehabilitacyjny w Dąbku jest regionalnym domem pomocy społecznej o charakterze specjalistycznym, przyjmującym chorych na SM z całego kraju. Istnieje już 25 lat, pracuje w nim około 110 osób. Od kilkudziesięciu lat podlega Marszałkowi Województwa Mazowieckiego, wcześniej podlegał samorządowi powiatowemu.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

96
KOMENTARZE

avatar
1500
babcia
Gość
babcia

skoro odszedl na emeryture to co jeszcze szuka ,niech da szanse innym mlodszym,stary bawic wnuki a nie garnac az do smierci .Wstydu nie ma Pan Wojnarowski,kolega Struzika i innych braci po fachu.Mam nadzieje ze sie opamieta.

K K
Gość
K K

łi oto pan „doktor” wojnarowki , z czego będzie leczył? to raczej jasne. Ośmiorniczki ciąg dalszy, kto musiał odejść?…żeby zleżały i uwikłany koń dalej brylował. W radio cię słyszałem jak to dałeś sobie przywilej pracy nie zależny od wieku pod tyt „jak kto chce pracować to co mu żałować” Równolegle ze zmianą dyrektora trzeba wprowadzić zmianę w wynagrodzeniu- ponieważ za niego sztab ludzi zrobi całą robotę- do najniższej krajowej jak to w naszym powiecie wszyscy praktykują na wszystkich tylko nie na sobie , ponieważ ten typ już się nachłapał

Cyrk
Gość
Cyrk

PO na dyrektora jeszcze lepiej by było , byłby nie ośrodek tylko ..haha

Ale jaja
Gość
Ale jaja

To koszmar ale chcieliście STRUZI….to macie a pan starosta z synkiem nabija kabze ….I ma Was w D…..a dlaczego ten P O nie został….

Podsumowanie
Gość
Podsumowanie

Posłuchajcie piosenki „wszystko ma swój czas” Perfekt. Nic więcej dodawać nie trzeba. Chyba że tego chcecie posłuchać https://m.youtube.com/watch?v=3auuPmGm2nA

Bez sensu
Gość
Bez sensu

Ta informacja mnie rozjeba..a. Szczyt wszystkiego! Trzeba umieć ze sceny zejść…

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

W Twym poście to pierwsze zdanie jest naprawdę nie potrzebne. Mam nadzieje że przeżyłeś!!

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Dobrze że ten Czub….nie nadaje się bo on wiemy co lubi …

ZeRHunobia
Gość
ZeRHunobia

Tam ten pan W ma bardzo dobre warunki jest co jesc pic tez spac mozna ico mu potrzeba nic wysoko procetowe to pensjonarjusze dostarcz .

Mlawiak
Gość
Mlawiak

PSL powinien szczechowicza wsadzić na dyrektora albo na sekretarza w gminie, gdzie jeszcze rządzą. On nie chce być już wuefistą.t

zdziwiony
Gość
zdziwiony

Panie Wojnarowski , a ja powiem oj nieładnie . Pan ma wielką emeryturę , diety , i jeszcze Panu mało. A taki Szczechowicz szuka pracy.Tyle dla was zrobił. Na pewno liczył chłop że mu dacie tego dyrektora , a wy tak. Oj nieładnie !

Ktos
Gość
Ktos

A moze pana bylego sekretarza miasta co zdradzil burmistrza na dyrektora hali targowej w mlawie -)

Cezary
Gość
Cezary

Panie Włodku , Pan to potrafi ich wszystkich załatwić. Szacun . Niech Pan jeszcze pozałatwia tym swoim z PSLu. Bo Szczechowicz szuka roboty, Kądrzycki i inni.Szczechowicz podobno chcecie wszdzić w Stupsku? A K,adrzyckiego w Szydłowie. A gdzie jeszcze rządzicie ?

Mlawiak
Gość
Mlawiak

A moze szczechowicza na nauczyciela wf w szydlowie chyba najlepiej by bylo????

Mlawianin
Gość
Mlawianin

Kazdy orze jak moze i tyle w temacie. Taka prawda:)

Next
Gość
Next

Do mlawianin NIE KAŻDY ORZE….bo trochę trzeba mieć wstydu i w tej gonitwie za bogacwem swinskim bogactwem pomyslec o ludziach skromnych pokornych wykształconych.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Jak się czyta twój post, to widać że jesteś bardzo,bardzo skromny, a do tego jeszcze, prawdopodobnie wykształcony???—ale wstydu u Ciebie za grosz??

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Najlepiej by było, żeby nieprzyjemny Kadrzycki wrócił do Łodzi!

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Piszę i sam się zastanawiam, / osobiście wolę PSL,I PO NIŻ PIS/ bo kiedy obserwuje sie ostatnie wydarzenia, polityczne w skali KRAJU, zadaje sobie pytanie czy SUWEREN naprawdę nie ma oczu na to co wyprawia KACZYŃSKI ZE SWOJĄ GWARDIĄ OSZUSTÓW, DAŁ WAM 500+ A sam chce prowadzić inwestycje za miliardy i budować na działce SREBRNA wieżowce KACZYŃSKI–TAUER, DZIAŁCE KTÓRA NIE MA PRAWOWITYCH WŁAŚCICIELI–a rozmowy biznesowe prowadzi z rodziną, a ostatnie zeznania przed komisją mec. Nowaczyka, pokazują ogrom przekrętów, CBA –PIS i ich funkcionariuszy, z Kamińskim na czele. który po pijaku chodzi na czworakach i całuje psy. Po tych wydarzeniach coraz… Czytaj więcej »

Zenobia
Gość
Zenobia

Mysle ze ludzie kosciola powinni pomyslec bo jak PO dojdzie do wladzy to skoncza sie pieniazki oddzielo kosciol od dotacji panstwowych a z tacy to juz niebedzie tak.A jak sprowadza uchodzcow to beda budowac meczety .Narzekaja i wymyslaja niestworzone rzeczy Zakonicy niech sie modla za Pis bo we Framcji co raz jeden kosciol likfiduja w Niemczech to juz jest Islam .

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Zenobia chyba się najadłaś SZALEJU, BO JAK MOŻNA PISAĆ TAKIE BZDURY, BYŁEM KILKA KROTNIE W NIEMCZECH, owszem są także meczety i kościoły wszystkich wyznań, wyobraz sobie że w Niemczech byłem w kościele, gdzie msza była odprawiana po polsku, i mogłem wysłuchać kazania w swoim ojczystym języku, a ten islam to chyba zrodzil się w twoich myślach, tak oglądam TVN, POLSAT, TVP, A TAKŻE TV REPUBLIKA, ABY WIEDZIEC I MIEĆ rozeznanie w tych oszustwach, jakie sączą POLAKOM i właśnie jest rozmowa z pisowskim oszustem i milionerem BIELANEM, to jest partyjny ideolog PIS, i tak jak Karczewski marszałek senatu, opluwają w obronie… Czytaj więcej »

ZeRHunobia
Gość
ZeRHunobia

Ja to mysle ze jestes komunista a w niemczech to jest juz wiecej ludzi Islamu niz rodowitych Niemcow i to jest prawda .Strach chodzic po ulicy zwlaszcza kobietom i niebede glosowac na komunistow platformianych i oszustow Psl

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

To głosuj na wiernych kościoła Torunskiego, i Rzad ktory u Rydzyka tak świetnie sie bawi a ja bede glosowal na Platformę, i PSL bo tylko oni mogą zmienic, tych nawiedzonych bankierów, pisowskich.

Zenobia
Gość
Zenobia

Nieogladaj TVN bo ci w glowie maca

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Zenobia po mojej głowie nikt mnie nie maca, a jeśli ciebie macają to powinnaś jak najszybciej zmienić macającego, bo z postu powyżej widać ze to zle wpływa na twoje myślenie. Telewizje, oglądam wszystkie stacje, bo przynajmniej mam porównanie co sie dzieje w KRAJU. Bo oglądanie TVP i ich reportaży woła o pomste do nieba, powinnaś zmienić stację bo nie dowiesz się jakim sposobem KSIĄDZ RYDZYK BUDUJE, W TORUNIU SWOJE IMPERIUM, i nie dowiesz sie co mówił, Marszałek Senatu Karczewski, i co dla niego było ŻENADĄ, BO W tvp TEJ WYPOWIEDZI NIE ZNAJDZIESZ.Póki nie jest za pózno, przemyśl swoje postępowanie, ZENOBIO,… Czytaj więcej »

oska
Gość
oska

A ja mam nadzieje, ze doczekam czasow, gdy przyjdzie nowa partia i pogoni cale te towarzystwo po, psl i pis! Wybor miedzy dżuma a cholera!

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Chyba spełnia się twoja, nadzieja, bo oto powstala nowa Partia, WIOSNA Roberta Biedronia, Na konwencji tej parti, bylo mnostwo młodzieży, może w Mławie tez młodzież powola partię WIOSNA

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Sam sie zastanawiam, czy kiedy kolwiek dotrze do mych oponentów, prawda o zachowaniach ludzi obecnej pisowskiej władzy, którą piszę na portalu, a wiedze o tym co piszę czerpię nie tylko z TYN, oby ta prawda dotarła do was szybciej, chyba że będziecie czekac aż zawali się wam sufit na głowę, ale wtedy będzie za pózno, a naprawianie tych strat będzie trwało wiele lat i wyrzeczeń nas wszystkich, i tu nie będzie żadnych wyjątków.

ZeRHunobia
Gość
ZeRHunobia

Czlowieku ty sie lecz bo jestes chory szkodzi Ci oladanie TVN

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Ogladajac TWN, przynajmniej wiem co się w Kraju DZIEJE, dam Ci jedną radę, przestan oglądać TWP KURSKIEGO, bo zglupiejesz do reszty, i nie znajdziesz zadnego lekarza specjalisty który Cię z tego amoku uleczy.

Mariusz
Gość
Mariusz

Wojnar , a Szczechowicz ponoć liczył że mu dacie tę posadę ? Przeliczył się.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Dobrze, że chociaż PSL przegrał w powiecie. Ludzie trochę przejrzeki na oczy. Ale np do rady miasta weszli ci z PSL, Burchacki, Szczechowicz i Blaszkiewicz, szkoda, bo widać co to obłudna partia.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Mławiak–właśnie że zle że PSL przegrał w powiecie, popatrz co sie w kraju dzieje, czy naprawdę nie dostrzegasz tej najbardziej obłudnej PARTII PIS, naprawdę powinieneś przejrzeć na oczy , aby nie było za pózno.

na prawo
Gość
na prawo

To takie oczywiste że ludzie tobie podobni czyli POKO będą pluli na demokratycznie wybrany Rząd …. niedługo śliny wam zabraknie

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Czy uważasz że pisanie prawdy i opisywanie wydarzeń, o działaniach, jedynie słusznej partii PIS, jest pluciem jeśli tak to jesteś w błędzie. Zdaje sobie sprawę prawicowy wyborco że Ciebie nie przekonają żadne przykłady działań władzy, która, właśnie żeruje na takich swoich sympatykach jak TY, może doczekamy już nie długo że zawali się, wzniesiony przez J.Kaczyńskiego gmach, przyczyną nie będzie laska dynamitu, tylko pleśń,rdza, i termity oraz skumulowany efekt błędów zaniedbań i małych brudnych skandali—kropla drąży skałę. Wytłumacz mi prawicowy idealisto, jak to się dzieje że od 3 lat PIS poluje na polityków PLATFORMY, by pozamykać wszystkich złodziei, ale cały czas… Czytaj więcej »

Sąsiad
Gość
Sąsiad

W Szydłowie słychać, że Pan Kądrzycki ma pracować na stanowisku dyrektora hali sportowej w Szydłowie. Jeśli kto ma jakieś informacje, to niech się nimi podzieli. Podobno ten obecny nie nadaje się na to stanowisko.

Leon
Gość
Leon

No wymiana cwaniaka na przyjemniaka no pan wojt przyjmnie wszystkich pslowcow jak trzrba to beda nowr stanowiska

Miki
Gość
Miki

Nie siej zamętu. W Szydłowie nie ma dyrektora Hali Sportowej tylko jest kierownik, który bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki notabene. ( pewnie i tak nie wiesz co oznacza to słowo)

Do Miki
Gość
Do Miki

Miki wyraz notabene, to wyraz wtrącony w tekst poprzedzający jakieś ważne informacje, a nie na końcu zdania. Chciałaś zabłysnąć ale się Ci nie udało. W słowniku twojego kierownika takiego słowa nie znajdziesz.

Tu jest Polska
Gość
Tu jest Polska

Widać czym jest PSL. W obsadzaniu stołków deklarują inne partie. Żenada.
Młody Wojn… podobno posłem chce być. Nie dajmy się im omanic.
PSL w powiecie mławskim musi przegrać.

Jurek
Gość
Jurek

Kurniki w Rumoce

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Szkoda gadac! Rece opadaja zamiast brac mlodych ktorzy sa wyksztalceni to wzieli emeryta ktory pewnie zgarnia nie mala kase i jeszcze dali mu stolek dyrektorski zenada. Niech ludzie zobacza w koncu o co tu chodzi jak postepuje PSL. Ludzie przejzyjcie na oczy !!!

Psl prawie sprawiedliwi ludzie
Gość
Psl prawie sprawiedliwi ludzie

Włodek ty jesteś debesciak wolny stołek A ty już na nim taki sam jak zawsze od lat tylko nie obiecuj im za dużo

mmm
Gość
mmm

znów ma woła do roboty

Jan
Gość
Jan

Dla mnie Wojanr to jest Mistrzu, szacuneczek…

Bnb
Gość
Bnb

O proszę PSL jest najlepszy. A w czym… w obsadzaniu stołków.

Media
Gość
Media

Tego Pana Czub…Krzysztof nie znam ale słyszałam i ludzie tam pracujący wiedzą nie jest tak jak powinno być.

Media
Gość
Media

Weźcie się tam do pracy wctym osrodku -do pracy porządnej a nieeee relacyjki.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Dalej będzie pasażytował

Egon Olsen
Gość
Egon Olsen

Jest mnóstwo młodych ludzi po specjalistycznych studiach, którzy muszą zapieprzać w firmach pokroju Lichego Grosza, bo nie mają protekcji, znajomości i szerokiego gardła do chlania z nomenklaturą. Z jednej strony Pan Cejrowski ma rację, bez zdecydowanego odcięcia ludzi z poprzedniego systemu, przysłowiowego „WSZYSCY WON !!!” nic w tym kraju się nie zmieni…

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Tak wszyscy won, a przyjdzie Cejrowski, dołączy do Rachonia, Czabanskiego, Karnowskich, no i wtedy będzie cyrk U Kurskiego.

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Teraz CBA DO DABKU . Tyle narobił poobsadzal swoich teraz tam się zacznie bojta się Ci co pracujecie za coś….

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Mławiak co ty piszesz–C.B.A—powinieneś wiedzieć o tej firmie ze ona ostatnio nie ma dobrej prasy lubują sie tylko w balangach suto zakrapianych alkoholem, i nie pomagają, a jeśli już to trzeba im przemawiać do kieszeni–ostatnie wydarzenia świadczą o tym że, że CBA, Z JEJ SZEFAMI WĄSIKIEM, BEJDĄ I KAMIŃSKIM KOORDYNATOREM I ZAŁOŻYCIELEM CBA, jakby mieli przyjechać do DĄBKU, to mieszkańcy muszą pozamykać wszystkie pieski w okolicy bo jak nie to będą pieski całować po noskach—-. opisane powyżej fakty, o aktywności CBA,pochodzą, z innych portali, i TV. W dzisiejszych czasach, już nie wiadomo komu zgłaszać jakieś nieprawidłowości, bo te firmy nic… Czytaj więcej »

Heniek
Gość
Heniek

Wojnar pokazał PiS że jeszcz może dużo. Ma więcej jak starosta i się śmieje

Cyrobn
Gość
Cyrobn

Czy to nie człowiek od lat związany z PSL? Co na to powie jego synek?
PSL PSL PSL PSL PSL PSL i wszystko jasne!

Frank
Gość
Frank

Te wszystkie opinie są jak dziura w tyłku…każdy ma swoja. To na tyle…

Mariusz S
Gość
Mariusz S

To jest cały PSL, kolesiostwo, ukladziki, obrzydliwe.

Gery
Gość
Gery

PSL wiadomo

mławianka
Gość
mławianka

To samo robi PIS,
ale tu… emeryt z wysoką emeryturą, dodatkowo dieta radnego.
Chce pokazać PIS-owi, że on jeszcze może, bo nadal ma układy: Markiewicz kiedyś został bezrobotnym, a Wojnarowski ma układy

Ewka
Gość
Ewka

Do mlawianki; to ostatnie latka ukladzikow.

mławianka
Gość
mławianka

Ewka, co masz na myśli?
W Polsce nic się nie zmieni, były, są i będą układziki. Zawsze wychodzi tak jak z tym stryjkiem co zamienił siekierkę na kijek.

Marlon
Gość
Marlon

PSL i wszystko jasne.

VBA
Gość
VBA

No tak, Włodziu wybitny specjalista od wszystkiego:) Nie wazne gdzie byle „kierowac”. Lenin wiecznie zywy… Tylko jeszce na Volvo musza mu dac koledzy:)

Media
Gość
Media

Tam w tym DABKU to cyrk . Wystarczy sprawdzić…

123
Gość
123

„Mój mąż… Mój mąż, jest z zawodu DYREKTOREM”

precz-z-psl
Gość
precz-z-psl

Ale dlaczego tylko p.o dyrektora? czyżby trzeba zrobić jeszcze jakiś kursik internetowy?

every
Gość
every

Pewnie raczej tylko konkursik.
Ludzie wstydu nie mają.
młodzi, wykształceni wyjeżdżają za granicę na zmywak, a tu proszę… emeryt, radny powiatowy – żenada.
Włodek… wstyd mi za ciebie… jak tak można… jestem strasznie zniesmaczona Twoją postawą.
Masz piękną działkę w Noszrzewie – znalazłbyś sobie dużo zajęcia na twej działce i w domu, a nie młodym chleb odbierać.
Prawda jest taka, że na tym przykładzie można powiedzieć śmiało:
BOGATEMU NIGDY MAŁO.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Szanowna Pani every, nie mogę się zgodzić ze wszystkimi opiniami zawrtymi w tym poście. Ja też znam Wlodka i muszę Pani powiedziec, ze nie wstydzę się za niego, poprostu zaproponowano mu te stanowisko, więc je przyjął zastanawiam się co Pani by zrobila w takiej sytuacji, i mimo ze ma juz ta emeryturę, nie chce tak raptownie rozstawać się z tym co robil przez lata.Obecna sytuacja w kraju pokazuje nam sytuację, o wiele bardziej problematyczne. Kazdy z nas moze wyrazic SWOJE zdanie, ale nie mozemy w czambul tego potępiać, zostawmy to do przemyśleń Włodka, uwazam ze w niedlugim czasie bedzie korzystał,… Czytaj więcej »

Leon
Gość
Leon

To stary komunistyczny cfaniak znam go od lat opojstwo nic nierobienie tak powinien nazywac sie pan W

diadek z bliska
Gość
diadek z bliska

I ten stary komunistyczny cwaniak jak widać coś w życiu osiągnął,a ciebie jak widać żal d**ę ściska.

Next
Gość
Next

Do every; Święta prawda co napisałeś.Ten co pełnił obowiązki do tej pory nie NADAWAŁ SIĘ więc dali kolejnego dziadka.Teraz tam powsadza swoich jak przez ostatnie 20 lat w Mławie

Yeti
Gość
Yeti

Viola, nie żałuj mu. Tobie posadki nikt nie zazdrosci

Szok
Gość
Szok

Gratulacje. .Bravo p.Wlodzimierzu.

Xxx
Gość
Xxx

Brawo PSL

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Czego tu gratulować p. Wojnarowskiemu? Czy to jego jakiekolwiek kompetencje w tym nowym obszarze zaprowadziły go na te stanowisko, jakaś wizja, znajomość potrzeb ośrodka ? Spójrzmy na to z punktu widzenia pacjentów Ośrodka.Czy ktoś myśli o nich? Skądże. Smutne…

ELŻBITA
Gość
ELŻBITA

RĘCE OPADAJĄ.

grabasz
Gość
grabasz

pracować do śmierci.

Obserwator
Gość
Obserwator

A gdzie procedura konkursowa.

Sławek K
Gość
Sławek K

Moje gratulacje ! Tak trzymać

gosc
Gość
gosc

Widocznie Pan Czubak nie mial takich znajomosci jak byly starosta,aszkoda.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Brawo Panie Włodzimierzu, fantastyczna wiadomość, trzymam mocno kciuki i powodzonka.

...
Gość
...

Wstydu nie ma !!!

Kierownik Xero
Gość
Kierownik Xero

Gdzie Ci Kolesie od komentarzy o odwołaniu Pana Kondrzyckiego z pełnionego stanowiska? Ze On taki merytoryczny, wyuczony itd. Teraz niech się wypowiedzą o tym powołaniu i odwołaniu dyrektora Czubaka i jego powrotu na poprzednie stanowisko. Dyrektor Czubak pracuje w ośrodku od początku, zna jego działanie i jest w porównaniu z tym kandydatem, lata świetlne bardziej merytoryczny. Pełnił funkcje dyrektora w oczekiwaniu na wynik wyborow i przysyłają mu po raz kolejny urodzoanego dyrektora z PSL(tak jak poprzedni), do tego emeryta, żeby sobie dorobił. Sytuacja analogiczna z wyborem dyrektora MHS. Tam tez czekali aż się kandydat internetowo wyuczy zawodu a bez problemu… Czytaj więcej »

Max
Gość
Max

Strzel sobie lufę lub dwie i poczujesz się lepiej, zobaczysz.

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Szanowny Panie Kierowniku. Przyklad idzie z gory Wypisz wymaluj, opisal Pan sytuację, dzialania i obsadzania stanowisk, przez obecna władzę, PIS, –w tym opisie wychodzi na to że PIS moze sobie robic co tylko chce, nawet budowac wiezowce w centrum Warszawy, co pokazal prezes Kaczynski, i teraz tlumy jego obrońców i najemników, odwracają kota ogonem, jak bardzo jest uczciwym czlowiekiem. Czy uwaza Pan ze jedni mogą robic co żywnie im sie podoba, okradac banki Skok na miliardy, a inni ktorzy są z innej opcji, to ich czeka tylko kryminal. Mozna powiedziec ze i jedni i drudzy robia bledy, po prostu nas… Czytaj więcej »

Miro
Gość
Miro

PSL ładnie obsadza

Ewka
Gość
Ewka

Do dzidek z bliska; chłopie jakie wieże. Słuchaj a nie manipuluj .Ten co pełnił obowiazki się nie NADAWAL a starosta WSTYD .

Dziadek z bliska
Gość
Dziadek z bliska

Nie dzidek, tylko dziadek, a to jest chyba różnica, jak nie potrafisz czytac postów ze zrozumieniem to lepiej sie nie wypowiadaj. Przy okazji poruszylem temat wież ktore w Warszawie, chce budować Kaczynski, razem ze swoja rodziną

Teresa
Gość
Teresa

Lecz się

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

ZAMIAST PROPONOWAĆ KOMUŚ TO NAJPIERW WINNAŚ ZACZAĆ TO LECZENIE OD SIEBIE—bo widać ze z twym zdrowie cieniutko.

Dyrektor
Gość
Dyrektor

No i jest Mój adwersarz. Cały czas o tym samym. Ja o utracie zaufania, Ten o PIS, Ja o zadaniach sekretarza, Ten o PiS. Itd, itd,itd. Guzik obchodzi mnie PIS, PSL, ZNP, Komitet Wyborców i inne organizacje skupiające ludzi, którzy samodzielnie nie potrafią utrzymać siebie i swojej rodziny i żerują latami na budrzecie państwa. Nie mogę już słuchać o osobach pokrzywdzonych przez złe partie po wyborach o ich merytorycznych umiejętnościach i wspaniałym etosie pracy. Proszę mi wskazać takie osoby i napisać przykłady z ich kariery zawodowej, które ich na te stanowiska predysponowały. Kogo damy na przykład? Dyrektorów szkół? Dyrektorów jednostek… Czytaj więcej »

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Szanowny Panie DYREKTORZE–w większości podzielam Pańskie zdanie o ludziach żerujących, i żyjących przez lata z naszych pieniędzy—ale przy tym powstaje pytanie kto? tym ludziom to umożliwił, kto ich usadowił na tych stołkach, aby nie raz brali kasę za nic nie robienie. Ale w przeciwieństwie do Pana, niektóre sprawy odczuwałem na własnej skórze, miałem i mam wrogów do dzisiaj, ale to nie znaczy abym pisał laurki dla nich. Za swego życia byłem nie raz i za tamtej władzy i za obecnej w środku tych działań, i uważam że mam prawo przestrzegać ludzi logicznie myślących, aby nie dali sobą manipulować tak jak… Czytaj więcej »

Mlawiak
Gość
Mlawiak

Pan Krzyś też się nie nadaje ….przecież wiadomo

Do Kierownika Xero
Gość
Do Kierownika Xero

A kto to Kondrzycki? Po tylu latach pełnienia funkcji sekretarza przez tego Pana mógłbyś nauczyć się Jego poprawnego nazwiska

Paweł
Gość
Paweł

jeszcze mu mało? na emeryturze siedzieć młodym dać pracę!

Komentarz
Gość
Komentarz

Pracy jest mnóstwo. Niech ludzie pracują – oby dobrze.