Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czujnik tlenku węgla zadziałał w sama porę, uratował kobietę


Zapewne czujnik tlenku węgla, który włączył alarm oraz szybka interwencja strażaków uratowały życie kobiecie z Kazachstanu, mieszkającej w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Wójtostwo.


W momencie przyjazdu strażaków kobieta przebywała w łazience i była już podtruta. Strażacy dostali się do mieszkania i sprawdzili stężenie tlenku węgla, po czy przewietrzyli pomieszczenia. Sama poszkodowana uskarżała się na bóle głowy i trafiła do mławskiego szpitala.  Strażacy przy tej okazji sprawdzili podłączenie piecyka i stwierdzili nieprawidłowości. Na miejsce wezwany został pracownik nadzoru budowlanego oraz zakładu kominiarskiego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x