Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

ZS nr 2. Poloneza czas zacząć [fotorelacja]


Tradycyjnym polonezem rozpoczął się bal maturalny czterech klas technicznych w Zespole Szkół nr 2 w Mławie. Po nim, pierwszym tańcem był walc, do którego młodzież poprosiła swoich nauczycieli, rodziców i gości, wręczając im czerwone róże. Specjalnie na tę okazję maturzyści przygotowali dodatkowo również pokazową wersję walca wiedeńskiego.


Zanim jednak maturzyści zatańczyli poloneza,  w części oficjalnej był czas na podziękowania i życzenia. Maturzyści wręczyli kwiaty i podziękowali przede wszystkim wychowawcom, nauczycielom i rodzicom, a nie brakowało przy tym emocji i wzruszeń. Były też życzenia, od dyrekcji, rodziców i oficjalnych gości.

– Przed wami bal studniówkowy, jedyny i niepowtarzalny, który na zawsze pozostanie pięknym wspomnieniem waszej młodości. Korzystając dzisiaj z chwili, którą dał wam los, bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie. Pamiętajcie, że czas nieubłaganie płynie i na naszej drodze stawia różne zadania do realizacji, egzaminy, te szkolne i życiowe. Nie możemy wam dzisiaj obiecać, że będą dla was łatwe, ale pamiętajcie, nie ma rzeczy niemożliwych –  mówiła dyrektor Aneta Zawadzka.

Trochę żartobliwie można dodać, że jedno z życzeń ks. dziekana Kazimierza Ziółkowskiego, żeby młodzież bawiła się tak dobrze jak na Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, spełniło się natychmiast, bo jeszcze tego samego wieczoru.

JK


.

 

« 1 z 5 »

Zobacz TUTAJ Studniówki 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Łojciec
Łojciec
2 lata temu

A najlepiej te szkoly to wogóle zlikwidować. Toć wiadomo że so tylko po to żeby une się napasły bo nic nie robio i jeszcze wakacje majo i każdy po 5000 zarabia jak mówio w telewizji. Kiedyś chłop się nie uczył i żył szczęśliwie jak Pan i pleban przykazali. A tera jeno te nauki i nauki a krów paść nie ma komu.

Abb
Abb
2 lata temu

Tak jest! Nie zapraszać! Po co dyrektor czy nauczyciele na studniówce?! Młodzież sama wszystko zorganizuje i wszystkiego nauczy się. A w sumie to po co Polonez, walc i inne brednie. Po co kasę wydawać na garnitury i sukienki?! Na co komu te studniówki?! Kasa w kieszeni zostanie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x