Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonął ukraiński bus. Prawdopodobnie podpalenie


Dziś w nocy około godziny 1:17 mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze na ulicy Żuromińskiej. Na miejscu okazało się, że palił się samochód VW T5 , którego właścicielem jest obywatel Ukrainy. Strażacy ugasili pożar prądem wody, ale pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu. Według strażaków prawdopodobną przyczyną pożaru było umyślne podpalenie, ostateczną przyczynę ustali jednak policja.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x