Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od dziś można korzystać z lodowiska w Strzegowie


Od 5 stycznia można korzystać z otwartego lodowiska w Strzegowie. Czynne ono będzie przez cały tydzień, w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach 13-19, w soboty i niedziele od 12.00 do 19.00.


Bilet dla dzieci i młodzieży szkolnej kosztuje  – 1zł/h, dla pozostałych – 2 zł/h. Za wypożyczenie jednej pary łyżew zapłacić trzeba – 5 zł/h.

Na amatorów łyżwiarstwa czekają lodowiska również w sąsiednich miastach: Przasnyszu, Działdowie czy Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek z czarnolasu
Janek z czarnolasu
4 lata temu

Ta ślizgawyja, jeno tylko mławian ozeźliła.
Na sąsiadyja spoglądają i niedowierzają.
Przecie paplał że będzie pięknie i ponętnie.
Macie moje poważanie !
A w myślach – Mławiaku Ty głupi dzbanie !
Wzgarda i pycha z oczu mu się wylewa.
Jeno tylko świtę swą rozszerza.

every
every
4 lata temu

Tak było, tak jest i tak będzie. Charakter mu się nie zmienia i nie zmieni. Ludzi omamił jak jakiś szarlatan – nie rozumiem tego, ale tak jest. Karzeł Jarek jeszcze lepszy, a też ludzi omamił.

Egon Olsen
Egon Olsen
4 lata temu

U Nas w Mławie też się ślizgają… na pograniczu prawa…

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu
Reply to  Egon Olsen

Egon. Sluszna konstatacja i uwaga. Tylko, ze jakoś nikomu ye ślizganie, nie przszkadza, widocznie tych slizgajacych,się jest tak dużo że, nie ma komu się za te ślizganie zabrać.WSZYSCY SĄ ZADOWOLENI, a Ci nie zadowoleni są w mniejszości wiec się nie liczą, w ogolnym bilansie. Ale jest takie powiedzenie.DOPÓTY DZBAN WODĘ NOSI DOPÓTY MU SIĘ UCHO NIE URWIE, podobno powiedzenia są mądrością NARODU, wychodzi na to że tylko czekanie może nam Mlawianom pomóc

bibi
bibi
4 lata temu

Jaki burmistrz, takie lodowisko.

z bliska--dzidek
z bliska--dzidek
4 lata temu
Reply to  bibi

To normalne w naszej Mławie!!—ale u nas też jest lodowisko, kiedy mróz to można się ślizgać na chodnikach, ewentualnie na ulicach / chociaż na ulicach bym nie radził/, a jak komuś za mało tego ślizgania, to niech wybierze się do w/w miast. Przestańmy zawracać głowę Burmistrzowi z lodowiskiem, ma inne problemy, bo myśli jaki by tu jeszcze Wydział POWOŁAĆ W URZĘDZIE, aby wzmocnić swą i tak rozbudowaną ekipę, do zarządzania, bo RZĄDZENIE, TO ZA WYSOKIE PROGI NA ICH NOGI.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x