Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rozszczelniona butla z gazem w Szreńsku


Aż pięć zastępów straży wyruszyło wczoraj do zgłoszenia o grożącej wybuchem butli gazowej w jednym z domów jednorodzinnych w Szreńsku. Butla z gazem propan – butan znajdowała się w pomieszczeniu kotłowni i podłączona była do instalacji kuchenki znajdującej się kondygnację wyżej.


ksp Mława
Reklama

Jeszcze przed przybyciem strażaków, właściciele budynku wybili okno w piwnicy, aby zmniejszyć stężenie gazu w powietrzu. Pierwsi na miejscu zdarzenia zjawili się druhowie z OSP Szreńsk, którzy zakręcili butlę, odłączyli ją od instalacji i wynieśli na zewnątrz.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rulka W.
Rulka W.
3 lata temu

Jak nie używamy kuchenki w danej chwili zawsze butle zakrecamy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x