Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Świąteczny koncert w szkole muzycznej


Jak każdego roku uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie zapraszają na świąteczny koncert szkolnych zespołów.


Jak sugerują organizatorzy  – „To jedna z najbardziej radosnych okazji do spotkań z Państwem, naszymi przyjaciółmi i znajomymi oraz dawnymi uczniami i absolwentami, na których czekamy szczególnie gorąco”. 

Koncert odbędzie się w piątek, 21 grudnia o godz. 17.00 w sali koncertowej PSM, ul. Sienkiewicza 24.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x