Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kontrola CBA. Dyrektor Drozdowska odwołana ze stanowiska


Z dniem 17 października br. stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Mławie przestaje pełnić Katarzyna Drozdowska. Z funkcji dyrektora placówki odwołał ją zarząd powiatu w trybie nadzwyczajnym, na wniosek szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Kontrola przeprowadzona przez CBA wykazała naruszenie ustawy antykorupcyjnej w zakresie posiadania większej niż zezwala prawo liczby udziałów w spółce. Co prawda dyrektor Drozdowska udziały odsprzedała, nie wstrzymało to jednak wniosku o jej odwołanie.


Ustawa o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne  (potocznie nazywana ustawą antykorupcyjną) ma gwarantować  transparentność działania osób zajmujących kierownicze stanowiska w administracji publicznej oraz w strukturach samorządu. Podlegają jej m.in. najwyższe władze samorządowe jak wójtowie, burmistrzowie i ich zastępcy, ale także osoby wydające decyzje administracyjne, skarbnicy i sekretarze gmin oraz kierownicy jednostek organizacyjnych. Taką właśnie jednostką organizacyjną jest też szkoła.

Jednym z obowiązków ustawowych jest coroczne składanie oświadczenia majątkowego. W  oświadczeniu majątkowym Katarzyny Drozdowskiej zapis o posiadaniu 45% udziałów w spółce JALK z siedzibą w Mławie pojawia się w roku 2016. W oświadczeniu majątkowym za rok 2017 znajduje się zapis o zbyciu posiadanych udziałów w spółce. Z przepisów ustawy wynika też, że urzędnikom, objętym jej przepisami m.in. nie wolno posiadać w spółkach prawa handlowego więcej niż 10 proc. akcji lub udziałów stanowiących ponad 10 proc. kapitału zakładowego.

Katarzyna Drozdowska funkcję dyrektora SOSW sprawowała od roku 2007. W ubiegłym roku po raz kolejny stawała do konkursu na stanowisko dyrektora tej placówki, który wygrała i została powołana na kolejną kadencję. Działania CBA w tej sprawie były prowadzone na skutek sygnału, który ta służba otrzymała. Od 17 października obowiązki dyrektora placówki pełnić będzie dotychczasowa wicedyrektor. W tym czasie zostanie rozpisany nowy konkurs na stanowisko dyrektora SOSW.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
161 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
4 lata temu

Bardzo Dobrze że zmieniono Dyrektorkę !!!

kinol
kinol
5 lata temu

lg czeka .Taśma nauczy.

rendgen
rendgen
5 lata temu

Prześwietlić wszystkich zarabia się grosze a wydaje 100 razy więcej.

kapitan
kapitan
5 lata temu

niezatapialna ?

Wek
Wek
5 lata temu

Tak rządzi PSL!

???
???
5 lata temu
Reply to  Wek

A jak to się ma do komentowanego problemu ?

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  ???

Jak zwykle ma się nijak, ale jak nie do PIS to trzeba się przyczepić się do PSL, bo POprzednia ekipa rządząca była święta i cudowna o co PO spartoliło przez 2 kadencje, to PIS powinien rozwiązać problem w ciągu roku.
Pani dyrektor należała do PSL? „Wek” walnij głową parę razy w ścianę, a potem dopiero pisz, może wtedy coś mądrzejszego wymyślisz.

obserwator
obserwator
5 lata temu

Skoro rodzice dzieci tam uczęszczających oraz personel szanuje tą panią to chyba o czymś świadczy….Bo jeśli tylko by bronił personel to co innego, ale rodzice? Myślcie ludzie!!! Aha auto porshe co to kogo obchodzi? Żal tyłek ściska?

Pracownik
Pracownik
5 lata temu

Wyjazdy zagraniczne są w wielu szkołach nie tylko w Mławie, opłacane są częściowo przez pracownika oraz częściowo z funduszu socjalnego. Szkoda,że niektórzy nie używają mózgu do myślenia…. Korzystam z takich wyjazdów i niestety, nikt mi ich nie sponsoruje!

MŁAWIAK
MŁAWIAK
5 lata temu

Czas przewietrzyć starostwo.NIEMA DOŻYWOCIA.LG CZEKA NA PRACOWNIKÓW, NA TAŚMĘ.

Observer
Observer
5 lata temu
Reply to  MŁAWIAK

Co to ma wspólnego ze starostwem? to że starostwo nadzoruje? – no przecież jak z komentarzy wynika w konkursach na dyrektora tego Ośrodka wygrywała odpowiednia osoba: osoba dbająca o dobro Ośrodka, szanująca personel, bardzo aktywna, która dużo zrobiła dla Ośrodka i którą lubią podwładni.
Więc o co Ci Mławiaku chodzi.
Zal d.pę ściska?
Skończ z używaniem wielkich liter bez potrzeby.

rodzic
rodzic
5 lata temu

Korepetycje wyciąganie kasy od nas rodziców 50 60 zł za godz bez podatku ZUSU działalności I JESZCZE PŁACZĄ.Ogólniak prestiż ha ha ha.

???
???
5 lata temu
Reply to  rodzic

A co to ma do rzeczy ? Oj rozum już zawodzi

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  rodzic

OGOLNIAK TAM SIĘ LICZY KADKABA NIEKTORXY NAUCZYCIELETO….SAMI WIECIE.

nauczycielka obserwator
nauczycielka obserwator
5 lata temu

imprezy integracyjne to zło.ILu nauczycieli rozwiedzionych .Oni powinni dawać przykład a co jest?Kupa rogaczy.Dlaczego studniówka w ogólniaku robiona jest w szkole a nie w restauracji? ile osób jest zaproszonych na kaczora?NIECH ZAPRASZAJĄCY PAN D……..TOR ZAPŁACI A NIE RODZICE.Skończyć w końcu z tym.

!!!
!!!
5 lata temu

Ale żółć

P.P
P.P
5 lata temu

Tak to prawda każdy powinien płacić za siebie
A jak nie to samemu przychodzić i pilnować dzieci
A za Starostso Dyrektor jak chce gości

obawiam się
obawiam się
5 lata temu

Starosta jest chyba zobowiązany do kontroli podległych jednostek. Obawiam się, że teraz będą próby zrzucania odpowiedzialności i szukania winnych tylko poza zainteresowanymi. Kiedy wszczęto kontrolę CBA? Cisza jak po śmierci organisty. Ratujmy Panią Dyrektor nieszczęsną, albo pazerną. Wybory?

WIDMO
WIDMO
5 lata temu

Proszę zobaczyć jaka frekwencja jest na zaocznych? DZIENNIKI PEŁNE OBECNOŚCI A ŁAWKI PUSTE.CO NA TO STAROSTWO?UCZNI NIEMA A PIENIĄŻKI SIĘ PRZYTULA MATERIAŁ PRZERABIA PYTAM Z KIM?

XYZ
XYZ
5 lata temu

Nie trzeba płacić za komentarze . Można pisać zmieniając Nick . A pracownicy to o tej porze powinni zajmować się dziećmi , a nie siedzieć w Internecie . V9Z9

Jakiś chłopak
Jakiś chłopak
5 lata temu
Reply to  XYZ

Chcę zauważyć że pracownicy szkół mają różne godziny pracy…niekoniecznie od 8 rano…a jesli jeszcze to Cię koli w oczy to są przerwy i okienka….także zluzuj gacie….

Ciekawski
Ciekawski
5 lata temu

Witam komentatorów. Czy to chodzi o tą Panią co jeździ BMW i Porsche? Z oświadczenia majątkowego wychodzi na to że ma tylko starego Peugeota. A dom i mieszkanie też bardzo tanio wyceniony. Sam bym za te pieniądze odkupił od niej nawed bym trochę dorzucił żeby stratna nie była. Pozdrawiam.

dociekliwa
dociekliwa
5 lata temu
Reply to  Ciekawski

Jak sprawdzali rozliczenie środków z unii tak jak oświadczenia Pani Dyrektor Ośrodka to może CBA mieć pole do popisu. I te wyjazdy zagraniczne szkolne dla wyróżnionych pracowników co roku obowiązkowo z Panią Dyrektor. Ktora szkola w Mlawie tak miala. Więc pracownicy murem.

wml
wml
5 lata temu
Reply to  dociekliwa

Nie dla wyróżnionych, a dla wszystkich, którzy za taki wyjazd ZAPŁACĄ. Ludzie przestańcie przeinaczać rzeczywistość, żeby pasowała do waszych teorii spiskowych! Ta sprawa nie ma nic wspólnego z działalnością szkoły, więc po co to?

Ala ma kota
Ala ma kota
5 lata temu
Reply to  wml

Biedni nauczyciele. Kiedy strajk?

Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu
Reply to  Ala ma kota

A nie trzeba było uczyć się na nauczyciela ? Po to ta zawiść ?

zlikwidować cba
zlikwidować cba
5 lata temu

Broń się Pani Dyrektor Ośrodka w sądach. Wszyscy komentujacy bedziemy swiadkami. Sprawiedliwosc pp naszej stronie. Cba i starostwo nie ma racji.

Rodzic
Rodzic
5 lata temu

Mam nadzieje ,że sprawa wyjaśni się pozytywnie.
Bardzo porządna kobieta.
Tylko ten nie robi błędów co nic nie robi

XYZ
XYZ
5 lata temu

Chyba cała rodzina pani dyrektor zaangażowana do pisania tych pozytywnych komentarzy .

no nie
no nie
5 lata temu
Reply to  XYZ

śmieszne – rodzina, tam pracuje dużo ludzi, którzy są za Panią Dyr

wml
wml
5 lata temu
Reply to  XYZ

Taak i jeszcze opłaciła te komentarze z tych pieniędzy co nakradła… Tak ciężko uwierzyć, że dobry człowiek ma za sobą ludzi, którzy staną murem w obronie dobrego imienia? No może dla Pani/Pana jest do nie do pomyślenia, ale to jest właśnie dowód, że takim człowiekiem jest właśnie Pani dyrektor.

zlikwidować cba
zlikwidować cba
5 lata temu

Zlikwidować CBA. Za szkalowanie krysztalowych ludzi. Jakaś petycja. Ktoś cos

obserwator
obserwator
5 lata temu

Brawo codziennik mlawski. Tylko u Was jest ta informacja. Czyżby wybory? Czy inni nie wiedzą jak jak to ugryźć. Ktoś temat odpalił w odpowiednim momencie. Pozdrawiam komentatorów.

Radnybezradny
Radnybezradny
5 lata temu

To Ja pisze Radnybezradny wielu kadencji, pobierający dietę, zasiadający w kilku komisjach, podnoszący rękę najwyżej i naszybciej, jak On sobie zażyczy, mający zupełnie przypadkiem zatrudniona rodzine w jednostkach UM, przyszły dyrektor portu lotniczego Mława i lodowiska. W niedziele wybory!!! NIE ZAPOMNIJCIE NA MNIE GŁOSOWAĆ!!!

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  Radnybezradny

Nie zagłosuję na żadnego radnego, który na ulotkach kolory biało żółte i w białym kółku napis „Mława, jasny wybór”, i jak słyszę co wróbelki śpiewają to radny bezradny nie zbierzesz wiele głosów i ani nie będziesz dyrektorem lodowiska ani portu lotniczego, ani radnym i skończ waść z tym skamłaniem, bo zachowujesz się na tym portalu jak ten co obrazki jakieś rozdawał.
Pisz pod artykułami o wyborach, a nie tutaj.
Pozdrawiam w nowym życiu, bez diety w wysokości ponad 2 tysiące. Czas wrócić do rzeczywistości.

jol
jol
5 lata temu

Trzeba sie zajac tymi ktorzy doniesli a nie to czy Pani posiadala 10% udzialow czy 40% udzialow. Wielkie mi przestepstwo. W aferze podsluchowej przecierz tak zrobiono.

przecierz
przecierz
5 lata temu
Reply to  jol

Przecierz zgłoś się do CBA jak wiesz lepiej

Pracownik
Pracownik
5 lata temu

Do – jestem za – dla nas nic złego nie zrobiła, dla szkoły też nie, przeciwnie zawsze była wsparciem i dobrym szefem. Zapewniam, że zdecydowana większość pracowników jest z Nią. Nikt się tego nie wstydzi a wręcz odwrotnie. Ja jestem dumna, że miałam taką dyrekcję…. mało tego, życzę każdemu takiej szefowej

Olka
Olka
5 lata temu
Reply to  Pracownik

Widać jak jesteś dumna, gdybyś była dumna to w nicku byłoby imię i nazwisko i przypadkiem nie pisz, że nikt tu nie pisze pod własny6mi danymi osobowymi. Są ludzie którzy piszą. Są to ludzie na ogół nie bojący się władz i dumni, chwalący uczciwie swego szefa.

Ala
Ala
5 lata temu
Reply to  Olka

Olka ty się podpisz, chcesz wiedzieć kto napisał komentarz żeby móc pod osłoną pisać za chwilę o kimś negatywne komentarze? Ty się ujawnij! Jaki masz interes w pisaniu negatywów?

dociekliwa
dociekliwa
5 lata temu
Reply to  Pracownik

To się podpisz. Pani Dyrektor Ośrodka doceni. Może i CBA tez

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  Pracownik

Jak siedzieliśta .

RODZIC
RODZIC
5 lata temu

Pani Drozdowska postawiła ten Osrodek na nogi,teraz to nowoczesna szkoła na skalę Polski.Włozyła ogrom pracy zeby osiagnać taki poziom kształcenia,a wszystko dla dobra chorych dzieci.Szacunek dla niej.

Konstytucja
Konstytucja
5 lata temu

No to mamy pisowski kraj. Donosicielstwo staje się dziś formą obywatelskiej postawy. Zawistni mali ludzie mogą się dziś dowartościować.

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  Konstytucja

Po co mieszasz w to PIS? Za PO nie było donosicielstwa? – Było!!!
Nie jestem sympatykiem PIS, ale jak widzę, niektórzy mają jakąś manię prześladowczą.
Jeszcze jaki szumny nick do takiego wpisu: „Konstytucja”… małomiasteczkowość.
Nie wiadomo w ogóle o co cała afera, bo być może przyczyna podana dla mediów, a jest jeszcze coś na rzeczy, ale najlepiej wieszać, tych co powiadomili, no i koniecznie to PIS musi być.

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  Konstytucja

Do Konstytucja
To sobie wymyskiles- as.PiS co ty piszesz .To mogła być bliska osobą z grona po prostu z nie mnieszac polityki ludzie.A to co pisze ktoś wyżej ze tę akcje to dla mediów a coooo tam się wydarzyło to ONI WIEDZA

Zwykły człowiek
Zwykły człowiek
5 lata temu
Reply to  Konstytucja

Najłatwiej szukać wint w PIS. A właśnie to, że PIS łapie przestępców (chociażby afera śmieciowa z naszego środowiska) – ma tylu zwolenników wśród zwykłych ludzi.

och och
och och
5 lata temu

Ten, kto wplątał tę Kobietę( Dyrektorkę) w taką sytuację zapewne to czyta i ma satysfakcję. Pamiętaj jednak człowieku, że dobro zawsze wraca a jad, który wysłałeś wróci i do ciebie. Nie za chwilę, to później, nie w tej, to w innej formie. Czy można spokojnie patrzeć w lustro czyniąc krzywdę innym?

Ewka
Ewka
5 lata temu
Reply to  och och

Kadra wpisuje i to nie cala . Bo wiedzą że siedzą i nic……mają prawo bronić ale co po tym….

dociekliwa
dociekliwa
5 lata temu
Reply to  Ewka

Głos rozsądku. Układ i tyle

XYZ
XYZ
5 lata temu
Reply to  Ewka

Jak bym nie chciała to bym nie broniła, ale to dobry człowiek, każdy popełnia błędy, nie wie o pewnych przepisach…

Olka
Olka
5 lata temu
Reply to  och och

Dyrektorka sama się wplątała, ktoś ją zmuszał do przestępstwa czyli dajmy na to kupna udziałów w tym sklepie? – nie sądzę.
Zresztą nikt nie zna człej prawdy, może to nie tylko udziały w sklepiku…

Antonio Banders
Antonio Banders
5 lata temu

Popełniła błąd za który poniesie konsekwencje co nie zmienia faktu że donosicielstwo jest godne najwyższej pogardy. Sygnalista(tka?) nie ma się z czego cieszyć bo tej kobiecie nie zarzucają żadnych machlojek a za sygnalistą obciach będzie się ciągnął zawsze. Dla mnie to ofiara czyjejś niegodziwości i inaczej nikt przyzwoity tego nie oceni. Obrzydliwość fu….

dociekliwa
dociekliwa
5 lata temu

CBA na kawę przyszło? Tak bez zarzutów? Poczekajmy po wyborach

jestem za
jestem za
5 lata temu

Zwracam uwagę że pracownicy Pani Dyrektor piszą Ośrodek. To może podpiszcie się też po nazwiskach. Będzie wiadomo jakie poparcie ma Pani Dyrektor. Jak nic złego nie zrobiła i cba się myli.

Mławianka
Mławianka
5 lata temu
Reply to  jestem za

Nikt z nas nie napisał, że CBA się myli. Uważamy, że sprawy prywatne w żaden sposób nie przekładały się na działalność zawodową. Wspieramy Panią Dyrektor bo jest SUPER. SZEFEM i takiego życzymy wszystkim biorącym udział w tej dyskusji.

mławianka
mławianka
5 lata temu
Reply to  Mławianka

Jest ustawa, Pani dyrektor była na stołku ponad 10 lat, nie znała ustawy? – trudno w to uwierzyć.
Może i jest dobrym szefem, ale CBA nie sugeruje rozwiązania umowy bez powodu.

Jakiś chłopak
Jakiś chłopak
5 lata temu
Reply to  jestem za

A co ci da że mają podpisać się nazwiskami….książkę donosów piszesz i danych ci brak? jeśli piszą ze mieli z Panią dyrektor dobre relacje to chyba świadczy o dobrej współpracy… Żal mi tych trolli, którzy mordę mają TU…bo nikt ich nie widzi…a tak naprawdę oko w oko nie mieliby odwagi stanąć…to świadczy o was o waszej słabości do krytykowania…macie mózgi wyprane przez swoją nienawiść….i to was zgubi….ta wredność….

Jakiś chłopak
Jakiś chłopak
5 lata temu
Reply to  jestem za

Nie ma konieczności pisać nazwisk…zdrowe relacje pracownik – dyrektor…a poparcie na pewno ma…i to bez wypisywania nazwisk

XYZ
XYZ
5 lata temu

Ludzie, którzy tam pracują i rodzice mogą najwięcej powiedzieć. Skoro stoją murem za swoją Dyrekcją to nie mogła być złym szefem. Trzymam kciuki za Panią.

Matka dawnego wychowanka
Matka dawnego wychowanka
5 lata temu
Reply to  XYZ

W mojej ocenie to bardzo bardzo dobra Dyrektor. Przykra sytuacja…

Mlawa
Mlawa
5 lata temu
Reply to  XYZ

I wkoło Macieja …. szefem szefem czy wiedzieliście w jej finansach ludzie czy w machrojach…co Wy piszecie

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  XYZ

Nikt tu nie pisze, że była przełożonym.
Co ma wspólnego piernik z wiatrakiem? To samo co dobry szef z z tym co wykryło CBA i tyle w temacie.

Mlawa
Mlawa
5 lata temu
Reply to  XYZ

A CO RODZICE WIEDZĄ O MATACTWACH.

Mławiak
Mławiak
5 lata temu

Wielka szkoda dla ośrodka, który pani Drozdowska kocha jak swoje dziecko, dba i zarządza świetnie, na pewno zgodzą się ze mną inni rodzice… Zawsze pomocna, chętna do rozmowy, ludzka…Ta pani nie działała na szkodę ośrodka…Szkoda, że wypowiadają się tutaj osoby, które szukają tylko taniej sensacji!

dociekliwa
dociekliwa
5 lata temu

A ja się pytam gdzie był nadzór starostwa. Spółka w krs jest od 2015. A wykazana w wykazie majatku dopiero aż za 2016. Przez rok Pani Dyrektor nie wiedziała że ma?

Next
Next
5 lata temu
Reply to  dociekliwa

Do Dociekliwej
NADZÓR STAROSTWA JAK TAM JESZCZE NIEDAWNO CBS …

Ktoś
Ktoś
5 lata temu

A pewnie że cały Ośrodek murem za Dyrektorką bo gdzie lepszego znajdziemy?

WML
WML
5 lata temu
Reply to  Ktoś

Nie ma ludzi niezastąpionych

KTOŚ
KTOŚ
5 lata temu
Reply to  WML

W tym przypadku się mylisz.!!!!!

KTOŚ
KTOŚ
5 lata temu
Reply to  Ktoś

Lepszego DYREKOTRA nie będziemy mieli. Człowiek o wielkim sercu!!!! Dobro dzieci i innych na pierwszym miejscu.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Ktoś

Ludzie co Wy piszecie rozumiem Was ale ona sobie NAGRABILA .

Olka
Olka
5 lata temu
Reply to  Next

No i jakoś starosty nie zawiesili – brak było paragrafu.

Niestety
Niestety
5 lata temu

Pierwsza ofiara sygnalisty w mławskiej placówce.

Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu
Reply to  Niestety

To nikt z nas. My jesteśmy murem za Dyrekcją. Wiemy gdzie szukać tchórzliwych donosicieli

Ktoś
Ktoś
5 lata temu

Ciekawe kto jest donosicielem, komu zależy na zniszczeniu tej Pani? Zapewne nikt godny uwagi. Dyrektorem była, jest i będzie najlepszym, żadne decyzje nie zmienią faktu, że placówka tak się rozwija

obiektywny
obiektywny
5 lata temu

Pani jest z zawodu dyrektorem czy nauczycielem? Dobra zmiana. Niech dalej uczy

Uczyciel
Uczyciel
5 lata temu
Reply to  obiektywny

Oczywiście. Zawsze uczyła i będzie aż do emerytury

Jakkk
Jakkk
5 lata temu

Strata dla Ośrodka, Jej zasługi są nieocenione. To dzięki tej Dyrektorce placówka „żyje” i rozwija się. Stanowcze NIE aby tak cenni ludzie odchodzili ze stanowiska.

get
get
5 lata temu

jarząbek -masz rację że porównanie tej Pani do zbuków było za mocne,ale takie sprawy prowadzą do absurdów,skazana pani w Łodzi startuje w wyborach ,gdzie ma decydować o setkach milionów zł wydawanych na działalność miasta,a w Mławie sprawa pani z MDK ,nie ma ludzi bez skazy ,ale też nie zastąpionych ,ja bym jeszcze poczekał jak ktoś napisał CBA głupotami się nie zajmuje ,poczekajmy

do get
do get
5 lata temu
Reply to  get

Zgadzam się poczekajmy. Tym bardziej, że wszyscy co piszą pochwały o Pani Dyrektor wygląda na to że są z nią powiązani zawodowo a może i finansowo. CBA głupotami się nie zajmuje. Może jeszcze będzie telewizja

Syn
Syn
5 lata temu
Reply to  do get

Nawet rodzinnie 🙂

Nauczycielka
Nauczycielka
5 lata temu
Reply to  do get

Piszemy bo znamy. Fakty są faktami. Cóż w tym dziwnego ?

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  do get

TAK JEST NADZWYCZAJNE ZDJĘCIE ZE STANOWISKA TO MOSI BYĆ COŚ NA RZECZY boimy się często policji prokuratury a tu CBA TO NIE PRZELEWKI .PRACOWNICY SWOJĄ DROGĄ a tu sprawy prywatne….

Jarząbek
Jarząbek
5 lata temu
Reply to  get

Masz rację, poczekajmy z tymi sądami. Przepisy to przepisy, a w ogóle to niewiele wiadomo.
Ludzie już wieszają donosiciela, a oświadczenie majątkowe przecież do publicznej wiadomości.
Ja tam się nie wypowiadam, bo nie znam tematu, ale plusa Ci daję. 🙂

Rodzic
Rodzic
5 lata temu

Osoba , która uprzejmie doniosła powinna ponieść odpowiedzialność, pewnie teraz jest zadowolona, że niszczy życie i opinie oddanemu dyrektorowi Ośrodka, którego jedynym błędem była ufność do ludzi.

Mścicielka
Mścicielka
5 lata temu
Reply to  Rodzic

Myślę, że donosiciel nie ma z czego być zadowolony. Z tego co wiem to cała społeczność szkolna stanęła murem za P. Dyrektor i teraz tyle głów szuka sposobu na donosiciela. A więc drżyjcie państwo donosiciele. Nie jesteście bezkarni !!!

do mścicielki
do mścicielki
5 lata temu
Reply to  Mścicielka

Taką wiedzę trzeba zgłosić policji. Bo to są groźby. czyżby układ i stąd CBA?

Ala ma kota
Ala ma kota
5 lata temu
Reply to  Mścicielka

Aha. Jak te głowy też tak bystre co Pani Dyrektor to życzę powodzenia. Sama na siebie doniosła bo podpisała oświadczenia. Co to za urzędnik co nie zna przepisów.

Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu
Reply to  Ala ma kota

Spokojnie.Proszę ssięo nas nie nie martwić.

Ala ma kota
Ala ma kota
5 lata temu
Reply to  Nauczyciel

Specjalna to zobowiązuje. Jaka szkoła… bez urazy ale fakty mówią za siebie

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień
5 lata temu

Spotyka się różnych dyrektorów, ale to był dobry dyrektor. Pani Drozdowska dobrze zarządzała Ośrodkiem, była człowiekiem dla drugiego człowieka… Każdy może popełnić błąd…. Z artykułu rozumiem, że Pani Drozdowska sprzedała ostatecznie akcje. Pozatym wszystko uczciwie wykazywala w oświadczeniach majątkowych. Ta sytuacja to jakieś nieporozumienie, bardzo duża strata 🙁

Panna
Panna
5 lata temu

Ech… Brak słów, teraz pewnie Ośrodek na tym ucierpi, a nawet rodzice z innych powiatów zapisywali tu dzieci, bo był tak dobrze prowadzony. Wielka szkoda, że przez coś takiego przekreśla cały dorobek Pani dyrektor.

Mamamia
Mamamia
5 lata temu

Bardzo dobry człowiek, który wiele zrobił dobrego zarówno dla dzieci z Ośrodka jak i dla pracowników.

Do Klary
Do Klary
5 lata temu

A ta Klara!! Co tak Ci zalezy na obrzucaniu tej Pani Dtrektor.??!! Ciekawe co masz za pazuchà??

???
???
5 lata temu

Donosiciel – osoba, która obserwuje kogoś lub jakieś środowisko i donosi o tym komuś, zwykle w celu uzyskania jakichś korzyści ….jakich? – nad tym trzeba się zastanowić a nie oceniać dobrego Dyrektora

????
????
5 lata temu
Reply to  ???

może ktoś miał dosyć ciągle przegrywać przetargi na dowóz dzieci do szkoły. Zawsze wygrywała tylko firma męża Pani Dyrektor.

Rodzic
Rodzic
5 lata temu
Reply to  ????

Przetargi oranizują Urzędy Gmin a nie Ośrodek. A wygrywał bo składał najlepsze oferty.

ha ha
ha ha
5 lata temu
Reply to  Rodzic

Naiwny. A czołg też widzisz?

Mława
Mława
5 lata temu
Reply to  ha ha

Nie znamy sprawy CBA WIE najlepiej .

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  ????

To TAM PRACUJE MĄŻ NO JAJA………

Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu
Reply to  Mlawiak

Mąż Pani Dyrektor nie pracuje w naszym Ośrodku. A nawet gdyby tak było, to co w tym złego. Wiele osób zatrudnia rodzinę bliższą i dalszą z tego co wiem. Ludzie są bardzo zawistni i żałują człowiekowi wstawania nad ranem, żeby dojechać na czas po dzieci po wielu gminach rozsianych. Niech każdy wezmie się za robotę i nie będzie miał czasu na głupoty i pisanie bredni.

Murem
Murem
5 lata temu

Wielka szkoda bo dla Ośrodka zrobiła bardzo dużo.

~nauczyciel
~nauczyciel
5 lata temu
Reply to  Murem

Baardzo dobrze. Najwięcej to z(a)robiła ale dla siebie ….. a głupie ludzie jeszcze jej bronią

Nauczycielka
Nauczycielka
5 lata temu
Reply to  ~nauczyciel

Głupie ale odważne jej bronią a tchórze piszą pomówiwnia.

nauczyciel
nauczyciel
5 lata temu
Reply to  Nauczycielka

no to za niedługo pewnie będą zwolnienia w szkole

Mlawiak
Mlawiak
5 lata temu
Reply to  ~nauczyciel

ACHA WIDZĘ ŻE NIE WSZYSCY MUREM.

Nauczyciel
Nauczyciel
5 lata temu
Reply to  ~nauczyciel

A ty pracujesz za darmo? To teraz możesz zasmakować tej łatwej pracy

Mlawa
Mlawa
5 lata temu
Reply to  ~nauczyciel

WIDAC TU WPISY LUDZI KTORZY JEDNAK NIE CHWALA TAK P DYR.SIEDXIELI CICH BO NIE MNIELI SILY PRZEBICIA I PIENIEDZY …. OJOJOJ WRESZCI MOGA NAPISAC PRAWDE.

Next
Next
5 lata temu
Reply to  Murem

Co mieszać pracę ze sprawami prywatnymi .

K.........
K.........
5 lata temu

jednak coś jest na rzeczy cba nie wchodzi bez podstaw tym bardziej nie usuwa ze stanowiska

Zdenerwowany
Zdenerwowany
5 lata temu

Taki dobry Dyrektor! Szkoda słów…jak łatwo można zniszczyć człowieka 🙁

Marta
Marta
5 lata temu

Za chwilę nie będzie można do nikogo się odezwać….co za czasy!!!

Czytelnik
Czytelnik
5 lata temu

Odwoływać człowieka ze stanowiska tylko dlatego , że ktoś „uprzejmie donosi” to jest dopiero działanie wymagające czynności CBA!!

XXX
XXX
5 lata temu

Posiadanie udziałów w spółce to nie przestępstwo, tym bardziej jeśli nie miało to wpływu z działalnością oświatową….

Mlawa
Mlawa
5 lata temu
Reply to  XXX

I wkoloo udzialy udzialy nie przestepstwo to skod CBA….do chol…..

Z......
Z......
5 lata temu

Ludzka zawiść nie zna granic… niech sprawdzą lepiej „sygnał” na skutek którego nastąpiły czynności….

Z......
Z......
5 lata temu

Posiadanie udziałów to nie przestępstwo. Głupotą ludzka jest pozbawiać Ośrodek bardzo dobrego dyrektora z tak błachego powodu.

bystry
bystry
5 lata temu

Przeciez ta spółka nawet nie jest zwiazana z oświatą!!!w KRS jest że to sklep spożywczy:-))))))ale jaja w tym kraju są!!!odwołanie dyrektora szkoły bo prowadziła sklep spozywczy hahahhahahahhahahah

161
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x