Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w Krępie i Kamieniu


W sobotę, o godz. 10.00, w miejscowości Krępa, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Fiesta. Łukasz L. lat 23, mieszkaniec gm. Lipowiec Kościelny, miał w organizmie ponad 1,65 promila alkoholu.

Natomiast, również w sobotę, godz. 20.20, w miejscowości Kamień, patrol policji zatrzymał kierującego samochodem marki Fiat Cinquecento. Stanisław K. lat 61, mieszkaniec gm. Dzierzgowo, miał w organizmie ponad 2,13 promila alkoholu.

Policjanci przypominają, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod działaniem innego środka odurzającego jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tys. zł.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
WIEŚNIAK
Gość
WIEŚNIAK

Karać na wsiach chłopki piją i i po pijaku rodeo.A POTEM PŁACZ.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Po miastach to nie piją? – no tak po miastach to ćpają i wyścigi urządzają

Gosc
Gość
Gosc

Być może chłopiec został potrącony przez podobnego pijanego bydlaka, który mu nawet nie udzielił pomocy. Oby został znaleziony i ukarany z całą surowoscią. Wylapywac takich i zabierać prawo jazdy dożywotnio.!!!

dzierzgowiak
Gość
dzierzgowiak

W Kamieniu ,a dopiero co tam wydarzyła się tragedia ,znaleziono 15 latka prawdopodobnie potrąconego przez samochód, który nie udzielił pomocy chłopcy i mieszkańcy strasznie się oburzyli ,że ktoś napisał ,że w Kamieniu lubią wypić i kierować po kieliszku i co nie ma co kochani się oburzać ,tylko przestrzegać prawa.

...
Gość
...

Takich jest pełno i nie tylko w Kamieniu. ..większa kontrola policji powinna być pod sklepami monopolowymi…

dzierzgowiak
Gość
dzierzgowiak

zgoda ja tylko pisałem o tej konkretnej sytuacji ,która miała miejsce 3 tygodnie temu .Ato .że kontroli powinno być więcej to pełna zgoda również stanu technicznego i opłat i to nie tylko samochodów ale i ciągników i pozostałych maszyn .