Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Giba, legenda siatkówki w radzanowskiej szkole


To niecodzienne wydarzenie. W Zespole Szkół w Radzanowie pojawił się legendarny siatkarz Gilberto Amauri de Godoy Filho, znany na całym świecie jako Giba. Radzanowskim uczniom zdradził kilka tajemnic siatkarskiego kunsztu, a kto chciał dostał pamiątkowy autograf.


Giba to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy na świecie. Jest mistrzem olimpijskim z Aten (2004) oraz dwukrotnym wicemistrzem z Pekinu (2008) i Londynu (2012). Ośmiokrotnie wygrał ze swoją reprezentacją Ligę Światową, 3 razy Mistrzostwa Świata, Puchar Wielkich Mistrzów, 2 razy Puchar świata, a także zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach 2004. Był znakomitym przyjmującym. Potrafił też świetnie zagrywać i skutecznie atakować. Karierę siatkarską zakończył w 2014 roku, a w 2018 przeprowadził się do Polski i zamieszkał w Łodzi.

Jako gość, do szkoły w Radzanowie został zaproszony dzięki jednej z firm, z którą szkoła współpracuje.

red.

fot. ZS w Radzanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mmmm
Mmmm
5 lata temu

Nie znam

radza
radza
5 lata temu

Brawo Witold Okumski!

Dariusz
Dariusz
5 lata temu

Składam najszczersze gratulacje dla organizatorów. Inspirować dzieci i młodzież można na wiele sposobów, jednak poprzez Ikonę sportu, robimy to najlepiej. Życzę dalszych tak udanych pomysłów. Ze sportowym pozdrowieniem Dariusz Sowiński dyr Mławskiej Hali Sportowej w Mławie.

Marek
Marek
5 lata temu
Reply to  Dariusz

Weź się Pan do roboty i zajmij się swoim obiektem lub….ukończ kolejne studia internetowe i zajmij się dziennikarstwem.

z bliska
z bliska
5 lata temu

BRAWO!!–BRAWO!!—i jeszcze raz BRAWO!!!—takie incjatywy tylko chwalić należy, a zdjęcia oglądać z wielka przyjemnością, zwłaszcza z tak wspaniałym siatkarzem jak GIBA.!!!!

golf?
golf?
5 lata temu

najlepsze te szklanki z duraleksu.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x