Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierdząca sobota na szczęście już za nami


Słoneczna pogoda kilku pierwszych dni października sprawia, że chętnie korzystamy z uroków jesieni. Nie brakuje więc spacerujących, zarówno w centrum miasta jak i w miejscach rekreacyjnych. Sobotni dzień jednak pod tym względem był wyjątkowy.

Już od godzin porannych dawał się odczuwać intensywny smród. Przynosił go ze sobą dość silny wiatr.Redakcja odebrała w tej sprawie kilka telefonów od niezadowolonych mieszkańców. Trudno powiedzieć czym ten nieprzyjemny zapach był spowodowany. Jedni obstawiali wietrzenie okolicznych kurników, inni przyczyny smrodu upatrują w możliwym wywożeniu nawozu na okoliczne pola. Na szczęście już w niedzielę nie odczuwaliśmy tej uciążliwości, można więc było nadrobić zaległości w spacerach.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
XYZ
Gość
XYZ

Ciekawe czemu śmierdzi tylko w weekendy . Pewnie dlatego , że nikt tego nie skontroluje .

KOKO
Gość
KOKO

Śmierdząca sobota na szczęście już za nami. I DO USŁYSZENIA W NASTĘPNY ŚMIERDZĄCY DZIEŃ
KUPA SMIECHU

koński ryj
Gość
koński ryj

TO BOGACZE OTWORZYLI PORTFELE I TAK SIERDZĄ ICH PIENIĄDZE

Lenka
Gość
Lenka

Śmierdziało i przestało,ot i tyle,po sprawie,powód do dumy a nikt nic nie robi,nie zbada problemu.Artykuł też nic nie wnosi do sprawy,po co pisać,skoro nie można nic zmienić. Dramat.

c złonek PSL
Gość
c złonek PSL

Rolnik się nigdy nie podłączy do kanalizacji. W jakim celu by miał to robić, jak ma beczkowóz i wywozi g…no na pole. I to legalnie. PO i PSL nigdy mu tego nie zabronią, bo to wyborca…

śmierdzący powiat
Gość
śmierdzący powiat

ha ha zezwalajcie na więcej kurników i chlewni
wytrujecie g***wnem wszystko a Mława wkrótce stanie się najbardziej śmierdzącym miastem na mapie Polski

xyz
Gość
xyz

Gmina Szydłowo po wyborach dołączy też do miana ,, śmierdzącej gminy”, a o to bardzo stara się obecny wójt o czym mieszkańcy się wkrótce przekonają tylko to będzie już za późno.

Niuchacz
Gość
Niuchacz

Normalna sprawa. To już nieodłączny element naszego mławskiego życia. Dzwonią chyba aby nowi mieszkańcy, których nosy nie są jeszcze wypalone i przyzwyczajone.

krystyna
Gość
krystyna

I TO WSZYSTKO ?????????? HURA !!!! Wiatr wieje z innej strony Po co szukac przyczyny smrodu