Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierdząca sobota na szczęście już za nami


Słoneczna pogoda kilku pierwszych dni października sprawia, że chętnie korzystamy z uroków jesieni. Nie brakuje więc spacerujących, zarówno w centrum miasta jak i w miejscach rekreacyjnych. Sobotni dzień jednak pod tym względem był wyjątkowy.


Już od godzin porannych dawał się odczuwać intensywny smród. Przynosił go ze sobą dość silny wiatr.Redakcja odebrała w tej sprawie kilka telefonów od niezadowolonych mieszkańców. Trudno powiedzieć czym ten nieprzyjemny zapach był spowodowany. Jedni obstawiali wietrzenie okolicznych kurników, inni przyczyny smrodu upatrują w możliwym wywożeniu nawozu na okoliczne pola. Na szczęście już w niedzielę nie odczuwaliśmy tej uciążliwości, można więc było nadrobić zaległości w spacerach.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ
XYZ
5 lata temu

Ciekawe czemu śmierdzi tylko w weekendy . Pewnie dlatego , że nikt tego nie skontroluje .

KOKO
KOKO
5 lata temu

Śmierdząca sobota na szczęście już za nami. I DO USŁYSZENIA W NASTĘPNY ŚMIERDZĄCY DZIEŃ
KUPA SMIECHU

koński ryj
koński ryj
5 lata temu

TO BOGACZE OTWORZYLI PORTFELE I TAK SIERDZĄ ICH PIENIĄDZE

Lenka
Lenka
5 lata temu

Śmierdziało i przestało,ot i tyle,po sprawie,powód do dumy a nikt nic nie robi,nie zbada problemu.Artykuł też nic nie wnosi do sprawy,po co pisać,skoro nie można nic zmienić. Dramat.

c złonek PSL
c złonek PSL
5 lata temu

Rolnik się nigdy nie podłączy do kanalizacji. W jakim celu by miał to robić, jak ma beczkowóz i wywozi g…no na pole. I to legalnie. PO i PSL nigdy mu tego nie zabronią, bo to wyborca…

śmierdzący powiat
śmierdzący powiat
5 lata temu

ha ha zezwalajcie na więcej kurników i chlewni
wytrujecie g***wnem wszystko a Mława wkrótce stanie się najbardziej śmierdzącym miastem na mapie Polski

xyz
xyz
5 lata temu

Gmina Szydłowo po wyborach dołączy też do miana ,, śmierdzącej gminy”, a o to bardzo stara się obecny wójt o czym mieszkańcy się wkrótce przekonają tylko to będzie już za późno.

Niuchacz
Niuchacz
5 lata temu

Normalna sprawa. To już nieodłączny element naszego mławskiego życia. Dzwonią chyba aby nowi mieszkańcy, których nosy nie są jeszcze wypalone i przyzwyczajone.

krystyna
krystyna
5 lata temu

I TO WSZYSTKO ?????????? HURA !!!! Wiatr wieje z innej strony Po co szukac przyczyny smrodu

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x