Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Unikowo. Fordem w drzewo


Dzisiaj kilka minut po godzinie 10-tej koło Unikowa (gm. Strzegowo) kierowca forda focusa z niewiadomych powodów zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowały cztery osoby, dwóm z nich zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy. Strażacy prowadzili poszukiwania kierowcy pojazdu, który oddalił się z miejsca zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
DJ Jarząbek
Gość
DJ Jarząbek

Wypił Red bulla więc odleciał dalej

Gość
Gość
Gość

A czy ktokolwiek zainteresowal się w jakim stanie było całe to towarzystwo.
….
Dla policji…
Istnieją badania krwi na obecność narkotyków…..

nerwowy
Gość
nerwowy

A samochód jak stanął tak i stał w krzakach jeszcze dziś jak jechałem około godziny 18. Nie ma go obowiązku nikt sprzątnąć stamtąd ?Żarówke masz przepaloną to straszą Cię lawetą a tu stoi 2 dni.

z bliska
Gość
z bliska

PEWNIE JECHAŁ NA DWÓCH GAZACH–i dlatego zniknął.

Xenia
Gość
Xenia

Albo na dopalaczu