Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie żyje zasłużony dla mławian lekarz Eugeniusz Monkiewicz


2 września 2018 w wieku 93 lat zmarł powszechnie znany, szanowany w Mławie lekarz, Eugeniusz Monkiewicz. Pogrzeb odbędzie się 7 września o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym w Mławie.


ksp Mława
Reklama

Eugeniusz Monkiewicz od 1970 roku mieszkał i pracował jako lekarz w Mławie. Znany był także jako społecznik. Pełnił funkcje radnego powiatowego pierwszej kadencji. Jak mówią osoby, które doktora znały, był skromnym człowiekiem, zawsze wrażliwym i gotowym nieść pomoc, przede wszystkim myśląc o chorych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ramzes
Ramzes
3 lata temu

Wielka strata.. dzisiejsi „lekarze” nawet w ułamku nie dorównują mu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x