Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa piknik militarny w Mławie [fotorelacja]


Dziś (24 sierpnia br.) od rana w centrum miasta odbywa się piknik militarny. Jest to jedna z imprez towarzyszących obchodom 79. rocznicy wybuchu II wojny światowej i bitwy pod Mławą oraz 100. Rocznicy odzyskania niepodległości


To świetna okazja, by z całą rodziną obejrzeć nowoczesny sprzęt wojskowy znajdujący się na wyposażeniu polskiej armii. Można wziąć do rąk prawdziwą broń, a nawet zwiedzić wnętrze wojskowych pojazdów. Żołnierze chętnie udzielają informacji na temat zaprezentowanego uzbrojenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

« 1 z 2 »

Zobacz także…

Przypominamy: Program uroczystości bitewnych. Komunikacja. Inscenizacja na żywo w Internecie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pracująca
Pracująca
3 lata temu

Piknik militarny dla bezrobotnych.

Zawiedziona
Zawiedziona
3 lata temu

W glowie się nie mieści, że główna rekonstrukcja nie doszla do skutku. Caly rok czekalam na to wydarzenie. Znajomych zapraszam, opowiadałam o poprzednich latach. Tracimy mozliwosc opowiadania pokoleniom o naszej hostorii… Na inne rzeczy w państwie pieniądze się znajdują to granda, że nie znaleziono funduszy na tak wielkie i ważne wydarzenie.

Mławianka
Mławianka
3 lata temu

Jest już po g,20 a wciąż jeżdżą samochody na sygnałach. Z początku zaniepokoiłam się, że jakiś wypadek. W tej chwili mam juz dosyć. Wie ktoś coś?

Stefek
Stefek
3 lata temu

No cóż… Sami Państwo możecie ocenić czy jest coraz lepiej, czy może w drugą stronę. Część wystawców chyba zrezygnowała z przyjazdu. Bo po co? Na kilka godzin?! W ty roku stragany przypominają raczej skromny odpust. U żołnierzy też nie widać entuzjazmu. Siedzą leniwie na schodkach i popalają papieroski. Bez głównej rekonstrukcji, efekt był do przewidzenia. Tylko bitwa była głównym motorem napędowym całych mławskich obchodów.

pitszit
pitszit
3 lata temu
Reply to  Stefek

ale chyba te 10 lat ” nie poszły w piach ” w moim przypadku . Zawsze starałem się być z dziećmi a to w mieście jak i uniszkach czynnie uczestnicząc . Odpukać od 2 lat w ZHR 😉

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x