Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W trójkach Karwaccy. W dwójkach Ankiewicz i Cichocki


W Stupsku rozegrano pierwszy z trzech turniejów siatkówki plażowej w ramach Grand Prix o puchar przewodniczącego rady gminy. Do rywalizacji przystąpiło osiem ekip. Zwycięsko z parogodzinnej walki wyszli Łukasz Cichocki i Damian Ankiewicz.


Obaj mają za sobą ligową przeszłość. Pierwszy reprezentował przez długi czas barwy Startu Lipowiec Kościelny, drugi zaliczył występy w Zawkrzu i nieistniejącym już Transmiku Mława. Wspólnie połączyli siły tylko raz. Jako reprezentanci Dre-Maru Żuromin sięgnęli po złoty medal amatorskich mistrzostw Polski.

To zaprocentowało podczas niedzielnych zawodów. Jako jedyni w całej stawce nie stracili choćby jednego seta. Z kompletem, dziesięć punktów sięgnęli po komplet zwycięstw. Na drugim miejscu finiszowali Damian Bierdnik i Adam Zadrożny, na trzecim Krystian Zając i Mateusz Hut. Natomiast kolejne pozycje przypadły w udziale Łukaszowi i Piotrowi Karwackim, Annie Karwackiej i Łukaszowi Zadrożnemu, Dawidowi Głowackiemu i Dawidowi Klimkowskiemu, Pawłowi Ankiewiczowi i Piotrowi Ciżewskiemu oraz Grzegorzowi Jaworskiemu i Hannie Olszewskiej.

Oprócz zmagań w ramach Grand Prix dokończono także zawody siatkówki plażowej o puchar wójta gminy Stupsk w kategorii trójek. Ze względu na opady deszczu nie odbył się jeden mecz, ten najważniejszy, bo finałowy. Teraz został dograny – zwycięsko z konfrontacji wyszło rodzeństwo Anna, Łukasz i Piotr Karwaccy. W dwóch setach pokonali Adama Zadrożnego, Kamila Zadrożnego i Krystiana Zająca.

Kolejny turniej Grand Prix odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia w Strzałkowie.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x