Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pajewo Króle. Młody mężczyzna utonął w stawie


To nie pierwsze utonięcie podczas tegorocznego lata. Tym razem ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w dniu 3 sierpnia 2018r. Około godz. 19:00 w leżącej nad rzeką Soną miejscowości Pajewo Króle (gm. Opinogóra Górna) utonął młody 34-letni  mężczyzna, mieszkaniec gminy Opinogóra Górna. Do zdarzenia doszło podczas kąpieli w stawie położonym  na terenie jednego z gospodarstw rolnych.


źródło: asp.szt. Bożena Kuklak KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x