Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trzy auta rozbite. Znów wypadek na „siódemce”


To już prawdziwa czarna seria wypadków na krajowej „siódemce” pod Strzegowem. Przed południem zderzyły się dwie ciężarówki i bus w Dalni, około 14 – tej dwie „osobówki” w lesie pod Strzegowem, a teraz przed kilkoma minutami kilkaset metrów bliżej Strzegowa zderzyły się aż trzy samochody osobowe. Na miejscu jest straż pożarna i policja. Pojazdami podróżowało łącznie osiem osób, w tej chwili zespoły ratownictwa medycznego udzielają poszkodowanym pomocy.


ksp Mława
Reklama

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x