Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy auta rozbite. Znów wypadek na „siódemce”


To już prawdziwa czarna seria wypadków na krajowej „siódemce” pod Strzegowem. Przed południem zderzyły się dwie ciężarówki i bus w Dalni, około 14 – tej dwie „osobówki” w lesie pod Strzegowem, a teraz przed kilkoma minutami kilkaset metrów bliżej Strzegowa zderzyły się aż trzy samochody osobowe. Na miejscu jest straż pożarna i policja. Pojazdami podróżowało łącznie osiem osób, w tej chwili zespoły ratownictwa medycznego udzielają poszkodowanym pomocy.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x