Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spot motoryzacyjny nad Zalewem w Karwaczu przełożony!!


Ważna informacja dla tych, którzy planują wybrać się jutro na Spot Motoryzacyjny nad Zalewem w Karwaczu.  Jak informują organizatorzy, z powodu złej pogody impreza zostaje przełożona na 21 lipca br. 


!!!!!!!!! WAŻNA INFORMACJA SPOT NAD ZALEWEM W KARWACZU ZOSTAJE PRZEŁOŻONY Z POWODU ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH!!!!!!!!!

Data: 21 Lipca 2018
Start: godz. 14.00
Miejsce: ul. Handlowa

Z przykrością informujemy, że zapadła decyzja o przełożeniu Spotu na 21 Lipca 2018 na godzinę 14.00 z powodu złych warunków atmosferycznych, na pogodę nie mamy wpływu😞. Prosimy o Udostępnianie postu i przekazywanie informacji. Mamy nadzieję, że za tydzień ilość osób, które miały przyjechać się nie zmieni ☺️. Pozdrawiamy Grupa Cars Przasnysz. 🖐️👍 Do zobaczenia 21 Lipca 👍

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2047199085554872/

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x