Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zakończenie roku szkolnego w tanecznych rytmach


Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę, 24 czerwca do parku miejskiego na taneczne zakończenie roku szkolnego.


Klub Sportowy „Mławskie Centrum Tańca” oraz Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca przygotowały na uczestników, widzów wiele atrakcji. Odbędzie się między innymi miniturniej tańca towarzyskiego oraz powarsztatowe pokazy tańców polskich w formie towarzyskiej. Dla odważnych, którzy zdecydują się na publiczne występy przewidziane są nagrody.

Warsztaty tańców polskich w formie towarzyskiej z okazji 100. lecia niepodległości Polski zostały dofinansowane ze środków Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert w zakresie działań na rzecz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury w 2018 roku.

24 czerwca 2018 r. (niedziela)
Estrada w Parku Miejskim
godz. 18.00

Zapraszamy!

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x