Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W poniedziałek w kręgielni Planeta zostały rozegrane ostatnie mecze fazy grupowejGrupę A wygrał zespół LG HR wygrywając w swoim ostatnim meczu z LG QA 564 do 550. Bardzo dobrą dyspozycją w tym dniu zaprezentował się Andrzej Józwik z HR rzucając 180 punktów, był to najlepszy wynik w tym dniu.

Zespół LG QA pomimo porażki zajął trzecie miejsce w grupie i pewnie awansował do ćwierćfinału. W drugim meczu tej grupy LG R&D, aby awansować do ćwierćfinału  musiało wygrać z LG LUCKY STRIKE, który awans zapewnił sobie już kolejkę wcześniej. Do szóstej kolejki mecz układał się po myśli LG R&D, gdyż przewaga wynosiła trzydzieści punktów. Jednak ostatnie kolejki należały do LUCKY STRIKE. Zawodnicy tego zespołu nie dość, że odrobili stratę, to na kolejkę przed końcem mogli świętować kolejne zwycięstwo, gdyż prowadzili 84 punktami. Mecz zakończył się wynikiem 422-526. W ostatnim meczu tej grupy o awansie decydował bezpośredni wynik w meczu pomiędzy PANTOSEM a II DONG YANGEM. O zwycięstwie zadecydowała ostatnia kolejka, w której lepsi okazali się zawodnicy DONG YANGA wygrywając 506 do 484.

W grupie B I zespół DONG YANGA wygrywając swój ostatni mecz z LG  PURCHASING 500 do 496 zapewnił sobie I miejsce w grupie.

Drugie miejsce w grupie zdobyli mistrzowie ubiegłorocznej edycji LG BRC wygrywając z FAIN ALTECHEM 549 do 508.

Ćwierćfinały odbędą się w poniedziałek 25 czerwca.

autor i fot.: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x