Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Honorowi dawcy krwi są też w Strzegowie


Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  Oddział Terenowy w Mławie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury wspólnie zachęcały mieszkańców gminy do honorowego krwiodawstwa. Zachęta okazał się skuteczna, od 15 osób zebrano niemal 7 litrów krwi. Przy okazji też młodzież szkolna mogła przekonać się na własne oczy, że oddawanie krwi to nic strasznego. Być może gdy osiągną pełnoletność też dołączą do grona tych, którzy swoją krwią ratują życie innych.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x