Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na skrzyżowaniu „siódemki” i Dzierzgowskiej


Dziś około godziny 9:20 doszło do zderzenia dostawczego busa z samochodem osobowym na skrzyżowaniu „siódemki” i ulic Dzierzgowskiej i Nowowiejskiej. Osobowe auto na skutek uderzenia wypadło z drogi i znalazło się w przydrożnym rowie. Zarówno na DK nr 7 jak i na ulicy Dzierzgowskiej ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu są dwa zastępy JRG Mława, dwie karetki pogotowia oraz policja. Trwa udzielanie pomocy dwóm osobom poszkodowanym w zdarzeniu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

16
KOMENTARZE

avatar
1500
Szeyku
Gość
Szeyku

Czytelnik akurat te światła z takim ustawieniem to lepiej żeby ich nie było! Egon Olsen masz racje ale powiem ci że nawet jedno auto które wierzdza od nowowiejskiej czasami nie zdąży przejechac na zielonym bo tam wierzdza sie wolno bo straszne koleiny ten kto kazał ustawic tak te światła w niedługim czasie bedzie sprawcą śmiertelnych wypadków!!! poczekamy

Egon Olsen
Gość
Egon Olsen

Tam powinien być monitoring, notorycznie jadący DK E7 „przelatują” na czerwonym. Do czasu, aż ktoś znowu zginie. I te światła dla jadących od miasta i z ul. Nowowiejskiej powinny być dłużej ustawione dla zielonego, a nie przejedzie jeden dwa na szybko samochody i zmiana. To właśnie prowokuje takie zachowanie „przelatywanie” na szybko. Niech się E7 korkuje, bez przesady, to nie Łomianki. Jak chwilę poczekają to nic się wielkiego nie stanie, a napewno będzie bezpieczniejsze te skrzyżowanie.

czytelnik
Gość
czytelnik

Bardzo dobrze że są światła, jak ktos chce non stop podrózowac niech czeka

Szeyku
Gość
Szeyku

i z pewnoscią zawinily te wspaniale swiatla!!!!

GDA
Gość
GDA

Te światła to porażka. W wakacje DK7 stanie…

Mieszkaniec Nowowiejskiej
Gość
Mieszkaniec Nowowiejskiej

Po nicku mniemam ze jesteś nietutejszy i nie wiesz ile wysiłku zostało włożone żeby te światła powstały. Nie obchodzą mnie korki na 7, ja chcę tylko bezpiecznie pokonać to skrzyżowanie, które pochłonęło życie kilku moich sąsiadów… Życie i zdrowie jest najważniejsze…

Ramzes
Gość
Ramzes

Jeśli masz problem z „tymi” światłami to możesz jechać objazdem przez pola. Tam „świateł” niema a nawet możesz się popisać za kółkiem, bo skoro bezpieczeństwo na drodze Ci przeszkadza to zapewne chcesz się popisywać i brakuje Ci do tego miejsca. Tylko postaraj się by robić to w dzień i z dala od jakiegokolwiek ruchu bo już taki jeden jechał 130km/h i dojechał do bram św. Piotra. Szkoda że zabrał ze sobą jeszcze znajomych a innym narobił problemów i rozpaczy.

Mijscowy
Gość
Mijscowy

Od miejsca wypadku (ul. Nowowiejska ) do ul. Dzieżgowskiej jest oloło 200 m .Poza tym z jednrj strony Dzieżgowska jest zamknięta (brak możliwości wjazdu na DK 7 ). Jakim cudem na Dziżgowskiej ruch wahadłowy ?. Gratuluję autorowi znajomości topografii miasta.

Załamkaa
Gość
Załamkaa

Wejdź człowieku miejscowy na google map i zobacz, że równolegle do 7 idzie droga o nazwie Dzierzgowska przez „rz” nawet ją na zdjęciach widać

Miejscowy
Gość
Miejscowy

Kiedyś jak mieszkałem w Mławie na Nowowiejskiej to ta polna droga biegnąca obok DK 7 nie miała nazwy.

Gall Anonim
Gość
Gall Anonim

Na którym więc zdjęciu widać „skrzyżowanie DK 7 i Dzierzgowskiej” ? Oświeć nas wszystkich Mr Załamkaa

Załamkaa
Gość
Załamkaa

Do Gall Anonim: Zwracam honor. Zaliczam się jak widać do grupy kobiet z gorszą orientacją w terenie, bo myślałam że drugim zdjęciu za panami ze straży widać zjazd w Dzierzgowską, ale to rzeczywiście przeciwna strona skrzyżowania. Do pana Ciekawy poniżej: Nie zmienia to faktu, że po przeciwnej stronie, jadąc od strony Mławy ul. Nowowiejską, pamiętam, że przy samym skrzyżowaniu z 7, po lewej był zjazd w ul. Dzierzgowską. Na google map nadal jest, ale może coś się zmieniło? Czy nie jest to skrzyżowanie dróg?

Ciekawy
Gość
Ciekawy

Owszem, jest ten zjazd i jakoś nie widzę bezpośredniego „połączenia” „7” z tą ulicą Dzierzgowska co zreszta na Google Mapa widać jak na dłoni.

ciekawy
Gość
ciekawy

Od kiedy to drogi biegnące do siebie równolegle są skrzyżowaniem?

wilk
Gość
wilk

Ze swojej strony gratuluję znajomości ortografii. Nie „wylewaj dziecka z kąpielą”

Gość
Gość
Gość

Od kiedy na Dzierzgowskiej są światła. To jest Nowowiejska